Darmowy kurs na patent strzelecki wraz z pytaniami

Od kilku dni funkcjonuje przygotowana przez Braterstwo strona z kursem na teoretyczną część patentu strzeleckiego PZSS: PatentStrzelecki.eu. Jest to zbiór lekcji, fiszek oraz testów typu „ABC” pokrywający cały zakres regulaminowego kursu na patent strzelecki wg PZSS. Fiszki i testy zawierają ponad 380 pytań z patentu strzeleckiego na podstawie UoBiA, rozporządzeń, prawa karnego i regulaminów PZSS. To największa w Polsce baza pytań.

Treści są wyczerpujące, cytują źródła i pozwalają na szybką, skuteczną naukę prezentowanych informacji. Fiszki i testy są specjalnie zaprojektowane pod smartfony, proste w obsłudze i wygodne.

PatentStrzelecki.eu jest za darmo, bez reklam, bez rejestracji. Tak już pozostanie.

Celem projektu PatentStrzelecki.eu jest ułatwienie dostępu do wiedzy, niezbędnej do uzyskania patentu i w konsekwencji pozwolenia na broń do celów sportowych (i pozwolenia na broń sportową do celów kolekcjonerskich!).

Kurs może być wykorzystywany przez wszystkich: kluby sportowe, które nie chcą niepotrzebnie samemu przygotowywać informacji teoretycznych (skupcie się na praktyce!), kursantów, którzy są powtórzyć wiadomości przed egzaminem, czy po prostu osoby zainteresowane tą wiedzą.
W Braterstwie na podstawie PatentuStrzeleckiego.eu przygotowujemy setki osób rocznie do skutecznego zaliczenia egzaminów na patent. Polecamy tę drogę także innym.

Kurs jest stale rozwijany.

16 myśli nt. „Darmowy kurs na patent strzelecki wraz z pytaniami

 1. AvatarWojDar61

  Przeogromne Podziękowania dla Pawła i Wszystkich Kolegów z KS.Amator , którzy Tak Bardzo Angażują się w Pomoc Wszystkim Miłośnikom Strzelectwa Sportowego i Miłośnikom Broni Palnej .
  Pozdrawiam.
  Wojtek.B

 2. AvatarJan

  Witajcie
  Jestem dziś po egzaminie na patent 24 maja Wroclaw w śląsku wroclaw.
  Osób blisko 100.
  egzaminatorzy przyjaźni, zdałem podobnie jak chyba wszyscy. Uczyłem się tylko z kursu patentstrzelecki.eu plus oczywiście ustawa i rozporządzenia.
  Dzięki wielkie. Na 10 pytań trzy dotyczyły parametrów broni i przepisów strzeleckich.

 3. AvatarLech Dziewulski

  Terść kursu to jedna sprawa ale forma jest genialna. Przy czytaniu ustawy zasypiam zaś fiszki i testy wymuszają reakcję i się nie zasypia.
  A tak już zupełnie na poważnie – to wielkie dzięki – to kawał dobrej roboty i bardzo to doceniam.
  Uważam, że powinniśmy wspólnie to dzieło rozwijać. Np. każdy po egzaminie mógłby przesłać jakie miał pytania. Reagować na zauważone błędów.
  A przy okazji życzę koleżankom i kolegom Szczęśliwego Nowego 2017 Roku i szapmańskiej zabawy sylwestrowej.

  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   Do patentu — nie zawsze, choć u mnie na egzaminie się takie jedno pytanie pojawiło (jak dobrze pamiętam). Tego typu pytania są częstsze do egzaminu na pozwolenie kolekcjonerskie (egzaminy w WPA). Ogólnie, nasz kurs przygotowuje z wielu rzeczy LEPIEJ i szerzej niż typowe kursy.

Dodaj komentarz