OKS Husarz – kalendarz zawodów 2019

Strona Główna Fora dyskusyjne Imprezy OKS Husarz – kalendarz zawodów 2019

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar Emill 3 dni, 6 godzin.

Wyświetla 8 wpisów z 8
  • Autor
    Wpisy

OKS Husarz ogłosił kalendarz zawodów na rok bieżący. Jest w czym wybierać, tym bardziej, że mają już drugą klubową strzelnicę, w Brzegu (woj. opolskie) z osią 300 m. Ładnie poszli.

http://okshusarz.pl/kalendarz-zawodow

Jaka składka, taka strzelnica :)

Byłem na tej strzelnicy 2 lata temu i byłem na początku tego roku. Robotę zrobili dobrą, ale kasy też naprawdę w nią wpakowali.

Tylko jesteście pewni, że ta strzelnica jest Husarza? No ja nie wiem… ze strzelnicy korzystają różne organizacje, różne szkolenia się tam odbywają… byłem na jednym pikniku (organizator Deer Opole) i nie widziałem tam też nigdzie ani jednego loga Husarza…

https://strzelnicataktyczna.pl/

Pierwsza godzina 30zł, kolejna 15zł – czy dużo czy mało, to na to pytanie każdy sam musi sobie odpowiedzieć..
    Nie wiem czy powinienem to tu pisać, ale ostatnio się trochę interesowałem strzelnicami w swojej okolicy (Brzeg) i wiem, że pojawiają się pojedyncze, nieprzychylne głosy – hałas. Oby nie skończyła jak inne takie obiekty w Polsce.

Strzelnica jest ogólnodostępna. Też możemy zrobić na niej zawody, ale obecnie nie chce mi się tam jeździć. Może zmienię zdanie w przyszłości.

Drops, pokaż mi inny klub w Polsce, który oferuje darmowe wejścia na krytą strzelnicę 25m i 50m w centrum miasta, z darmowym parkingiem, sprawną wentylacja, prowadzącym i tarczami, czy choćby podglądem przestrzelin w ramach 10 zł składki rocznej. A skoro nie możesz, to nie pisz nieuzasadnionych docinek. Bo jednak ogłaszasz swoje wyroby na naszym forum, a nie w Bocku Rawicz.

Wybacz, ale Twój egocentryzm mnie przerasta. To nie był przytyk ani docinek tylko porównanie, jak np. 10 zł vs xxx zł. Jeżeli moje ogłoszenie wpływa na wolność słowa – usuń je proszę

Jak patrzę na stawki strzelnicy w Wołowie, to ta w Brzegu Opolskim ma bardzo dobre ceny.

stawki w Wołowie

Panowie mylicie strzelnice. Pawłów to strzelnica Deer z Opola. OKS Husarz ma strzelnicę w Brzegu, potocznie nazywany ten teren jest jako „za kanałem”. Nie wiem czy już mieli otwarcie, ale patrząc na ich hermetyczność ciężko będzie to sprawdzić.

nazywany ten teren jest jako „za kanałem”

stara strzelnica wojskowa.. jedna z wielu w okolicy ;)

Ale..Hmm.. przeczytałem wpis @krazy777 i pojechałem zobaczyć… Nikt ze znajomych nic nie słyszał, nikt nie wiedział, nie mówiono nic na mieście, ale faktycznie…

Widać, te rządowe dofinansowania działają… jeszcze do niedawna teren był w cholerę zalesiony, zakrzaczony… a w tym roku (chyba w tym, bo wycinki i przeprowadzone prace wyglądają na świeże) wzięli się na poważnie za robotę. Tak to niedawno wyglądało: link

Ciekawe jak będzie z cenami.

Kilka fot.

dojazd

1

2

Wyświetla 8 wpisów z 8

Musisz się zalogować, aby móc pisać.

do góry ↑