Udział w zawodach dla osób z poza Braterstwa

Strona Główna Fora dyskusyjne Sportowe Udział w zawodach dla osób z poza Braterstwa

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Avatar Luka 4 dni.

Wyświetla 12 wpisów z 12
 • Autor
  Wpisy
 • #139113

  Chciałbym się dowiedzieć, czy osoby z poza Braterstwa mogą wziąć udział w Marcowych zawodach organizowanych przez Braterstwo na FSO ? Jeśli tak to jak mogą się na nie zapisać i czy wpisowe będzie wynosiło tyle samo co dla członków Amatora ?

  #139124
  Avatar
  pg

  Zapisać się można tylko i wyłącznie za pomocą profilu i tylko za składki, wobec tego sądzę że minimum to członkostwo kolekcjonerskie.

  #139125

  Na zawodach we Wrocławiu pojawiają się zawsze ludzie spoza Amatora i to nie w takiej małej liczbie (co zresztą można zobaczyć po komunikatach z zawodów). Startowe to startowe, jak jest 5 czy 10 za konkurencje, to tyle wynosi. Nie ma podziału na członków i cała resztę. :-)

  #139126

  A inne pytanie zapisałem się na zawody wygenerowała się metryczka ale metryczka jest na 6 konkurencji i wszystkie maja ten sam czas :)
  Rozumiem że jedno kliknięcie to 6 konkurencji, czy mam 6 razy sie zapisać na 6 rożnych godzin?

  #139128

  Jedno kliknięcie – wszystkie 6 konkurencji. Podana godzina to czas przyjścia, kiedy powinieneś się zjawić. Dajesz na miejscu prowadzącemu metryczki konkurencji, w których chcesz startować (albo wszystkie 6, albo tylko wybrane), a prowadzący już ustawi kolejki tak, żebyś strzelał przez tyle kolejek, ile chcesz strzelać konkurencji.

  #139135

  Ok :) Rozumiem, że znajomy może uiścić opłatę na miejscu ? Nie musi posiadać wydrukowanych metryk itp.
  Podpowiem, mu żeby zapisał się do stowarzyszenia kolekcjonerskiego na przyszłość. Żeby nie generować zbędnych nieudogodnień i nie marnować cennego czasu :)

  #139144

  Nie może na miejscu. Nie może gotówką. Musi się zarejestrować i opłacić składkę członkowską. I wydrukować metryczki.

  #139157

  1. Aby wziąć udział w zawodach trzeba mieć aktywne członkostwo na stronie. Nie trzeba być członkiem naszej sekcji sportowej, wystarczy podstawowe członkostwo (10 zł rocznie). Osoby spoza Braterstwa NIE MOGĄ wziąć udziału w zawodach. Przypominam, że nie musisz być w naszym klubie PZSS, ani nie musisz zmieniać barw klubowych. Zapisujesz się, opłacasz podstawowe (kolekcjonerskie) członkostwo i już, wystarczy.
  2. Każdy musi mieć wygenerowane i wydrukowane metryczki. Osoby bez tego nie będą mogły wziąć udziału w zawodach.
  3. Wszystkie koszty są rozliczane ze składki członkowskiej, czyli z konta. Nie ma możliwości płatności gotówką.
  4. Godzina na metryczce jest godziną gdy powinieneś pojawić się na zawodach. Następnie będziesz sobie strzelać spokojnie, we własnym czasie. ALe przyjdź o tej godzinie, na którą masz rezerwację.
  5. Możesz startować w dowolnej ilości konkurencji. Generujemy Ci metryczki na wszystko, od Ciebie zależy czy we wszystkim bierzesz udział, czy tylko np w jednej konkurencji.

  #139160

  Dzięki Panowie jeszcze raz za merytoryczną odpowiedź.

  #140092

  Zadam pytanie poboczne bo nie chce zakładać tematu. Czy z rewolweru bocznego zapłonu mogę odstrzelać konkurencję PSP? Nie powinno być problemu, ale chcę się upewnić.

  #140093

  Możesz.

  #140095

  Dziękuję za odpowiedź.

Wyświetla 12 wpisów z 12

Musisz się zalogować, aby móc pisać.

do góry ↑