Grudniowe zawody korespondencyjne

Zakończyliśmy kilka dni temu grudniowe zawody korespondencyjne. 40 osób łącznie wystartowało 125 razy w 15 różnych konkurencjach.
Plik z protokołem do pobrania i przejrzenia.

Jednocześnie uruchomiłem funkcjonalność, dzięki której bardzo łatwo można uzyskane wyniki przesłać też do KS Garda, które prowadzi zawody korespondencyjne od bardzo dawna. W tym miesiącu zrobiło to kilka osób, co ma odzwierciedlenie w protokole klubu z Ostródy. Dzięki temu mamy dodatkowe starty, a i można porównać swoje wyniki.

Jak na razie KS Garda zdecydowanie prowadzi w punktacjach indywidualnych, jednak nie bez znaczenia jest fakt, że tylko część (20-25%) z nas wysłało wyniki do Gardy.

Cieszy mnie zacieśnianie więzów i wspólna rywalizacja w szerszym gronie. Poszerzajmy tę ideę.

5 thoughts on “Grudniowe zawody korespondencyjne

 1. AvatarNitroWeb

  A moje starty mają wpisane drugie imię zamiast pierwszego… @KSAmator i właśnie dlatego zawsze używam dwóch imion (jeśli posiadasz), aby nie było takich problemów. Miałem kiedyś sytuacje, że w tym samym banku, była druga osoba o identycznym imieniu i nazwisku, dacie urodzenia co ja, różnimy się tym, że sa inne pesele i ja posiadam drugie imię, ale odkręcania trochę było, tak samo zresztą jak z dwoma mandatami MPK z miasta w którym nigdy nie byłem…

  A co do startów, jestem w szoku, bo w jednej konkurencji mam 3-cie miejsce!

 2. AvatarMcMonster

  A moje maile z domeny outlook.com chyba tradycyjnie w spamie lądują, bo nie ma mnie w protokole KS Garda. ;)

  Jeśli ktoś szuka głównej skrzynki mailowej, to chyba lepiej gmail.com lub opłacona PRO na wp.pl.

  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   Moje starty też niestety nie zostały zamieszczone, gdyż była juz osoba o takim nazwisku i p. Cieśla sądził, że to duplikat. Tak bywa, mam nadzieję że w miarę jak więcej osób będzie do niego przesyłać wyniki, łatwiej będzie zidentyfikować takie problemy i ich uniknąć.

Dodaj komentarz