Jak się zapisać?

Jeśli chcesz do nas dołączyć – nic prostszego. Nie musisz się prosić, ani kombinować. Art. 58 ust. 1 Konstytucji mówi „Każdemu zapewnia się wolność zrzeszania się”. Ja to rozumiem tak samo.

Konto w systemie

Braterstwo jest oparte na Stowarzyszeniu KS Amator. Aby dołączyć do stowarzyszenia, należy utworzyć konto w internetowym systemie. Jest to możliwe na stronie profilu. Po założeniu konta musisz uzupełnić dane osobowe (imię, nazwisko, adres) i wpłacić składkę roczną. Nie ma wpisowego, ani dodatkowych warunków przyjęcia. Zapis trwa ok 4-6 minut + przelew, a aktywacja konta zajmuje tylko 1 dzień roboczy.

Mając konto możesz np zlecić wysyłkę dokumentów, brać udział w zawodach korespondencyjnych, czy pisać na forum lokalnym. Wszystkie dodatki służą budowaniu lepiej zintegrowanej społeczności.

Opłaty

Składka członkowska została ustalona na 10 zł rocznie.

Numer konta do wpłaty składki jest generowany indywidualnie dla każdej osoby. Będzie widoczny po założeniu konta, na stronie Twojego profilu. Na dole zobaczysz segment „Twoje płatności”, gdzie będzie indywidualny numer konta, przypisany tylko do Twojego profilu.

Po wpłaceniu składki system wykryje Twoją płatność w ciągu 1 dnia roboczego i Twoje członkostwo zostanie aktywowane. Od tej pory przysługują Ci wszystkie prawa członka, bo już nim jesteś.

Kiedy otrzymam dokumenty niezbędne do wnioskowania o pozwolenie na broń?

Wpłaty są księgowane w dni robocze o 17:45. Po aktywacji konta (gdy system zobaczy wpłatę od Ciebie), możesz od raz zlecić wysyłkę. Dokumenty przesyłam w ciągu 3 dni roboczych, listem poleconym na adres podany w profilu.

Jak często muszę być na spotkaniach? Są jakieś staże?

Spotkania są nieobowiązkowe, nie sprawdzamy na nich obecności. Nie ma żadnych obowiązkowych staży, czy dodatkowych wymagań. Zachęcam Cię do aktywnego udziału w życiu stowarzyszenia (sporo osób tak robi), ale najważniejsze, że podzielasz naszą pasję. Nie musisz nam tego udowadniać i nie będziemy Cię niepokoić, jeśli masz inne plany niż udział w spotkaniu we Wrocławiu.