Nowa wersja generatora maili do Europosłów

Sprawy w Europarlamencie wyglądają niekorzystnie z punktu widzenia strzelców. Zmiany w dyrektywie na pewno nie ułatwią dostępu do hobby i sportu strzeleckiego. Chcemy zminimalizować idiotyczne zapisy (jak np ograniczenie pojemności magazynków w karabinach do 10 nabojów) i dlatego musimy wywierać presję na europosłów.

Na stronie generatora zaniepokojenia jest nowa wersja wiadomości. Wyłącznie po angielsku, skupia się bardziej na bieżących wydarzeniach. Porusza to, co teraz jest kluczowe w pracach nad dyrektywą.

Braterstwo od jakiegoś już czasu pomaga każdemu zainteresowanemu przesłać do UE opinię na temat proponowanych zmian. W połowie marca będzie miało miejsce głosowanie nad projektem zmian do dyrektywy i dlatego istotne jest, żeby europosłowie usłyszeli mocny głos społeczeństwa w sprawie niektórych zapisów.

Jeśli nie jest Ci obojętny los strzelectwa, musisz podjąć aktywny wysiłek w celu jego obrony. Broń palna to wspaniałe, jednoczące ludzi i bardzo prospołeczne hobby. Niszczenie tego chaosem prawnym, po raz kolejny wymierzonym w rzeczy zupełnie niezwiązane z terroryzmem powinno spotkać się z naszym oporem.

Prześlij maila, daj znać znajomym. Działajmy.

4 thoughts on “Nowa wersja generatora maili do Europosłów

 1. Avatargeminix

  Paweł (@KS Amator)
  Ja bym jeszcze dodał, że przestępcy i terroryści nie zaczną nagle używać magazynków 10 nabojowych tylko dlatego że zakaże się używania przez praworządnych obywateli normalnych, 30 nabojowych (dałbym jeszcze bolda na „normalnych” bo Ci kretyni uważają, ze 30 nabojowe to są jakieś „wydłużone”). Podobnie z bronią „converted” i „folded stocks”.

 2. Avatarczarnyrobinsonek

  No widzisz Bodziu jak to jest z eurodeputowanym z Belgii :) … Ale nie ma co się zrażać bo skoro się zainteresował tym co napisał do niego szary obywatel zaniepokojony krzywdzącą dyrektywą dla strzelców legalnie posiadających broń (lub chcących posiadać) to tylko trzeba przekazać informacje i przekierować go do odpowiednich osób w PE, które bardziej znają temat potrzebnych poprawek. Przekierowałem go bezpośrednio od Pani Charazanovej bo na łamach strony FU zdeklarowała się, że będzie miała propozycje poprawek na marcową sesję plenarną PE więc niech się podzieli z kolegą ;)

 3. Avatarczarnyrobinsonek

  A wiecie czy Pani Charazanova opublikowała już gdzieś proponowane poprawki do dyrektywy? Bo zdarzyło mi się, że jeden z europosłów odpisał mi na maila bo się zainteresował sprawą i pyta gdzie może znaleźć proponowane poprawki bo oficjalnie w PE nie zostały jeszcze przedstawione…

Dodaj komentarz