Obniżka opłat dla Pań

W Braterstwie cenimy każdą posiadaczkę broni. Chcemy, aby było Was jak najwięcej i staramy się to ułatwiać.
Niestety, w dalszym ciągu mamy zbyt mało Pań w szeregach, zatem pora zintensyfikować nasze starania. Od dzisiaj dla Pań stawki składek członkowskich spadają o 50%.

Członkostwo w podstawowe: 5 zł rocznie
Członkostwo podstawowe + sekcja sportowa: 30 zł rocznie.

Przypominam, że Panie na podstawie skanu dowodu osobistego zapisują się za darmo (pierwszy rok członkostwa podstawowego mają bezpłatnie), a także płacą nie więcej niż 20 zł za wszystkie starty w naszych zawodach PZSS w danym dniu, niezależnie od ilości konkurencji.

Drogie Panie, serdecznie zapraszam. Każda z Was jest mile widziana. Kobiety na strzelnicy to widok coraz częstszy i mam nadzieję, że frekwencja będzie rosła. Abstrahując od często lepszej motoryki i spokojniejszego charakteru (co pomaga w statycznym strzelaniu), uważamy, że broń palna w ujęciu pozasportowym właśnie kobietom może być najbardziej przydatna. Warto wyrobić pozwolenie!

Chłopaki, zachęcajmy swoje koleżanki, partnerki, siostry, matki czy krewne do zainteresowania strzelectwem i bronią palną. Zabawa jest lepsza, gdy jest więcej osób.

2 myśli nt. „Obniżka opłat dla Pań

  1. Avatar3314c0e8f

    Witam, W dalszym ciągu nie rozumiem tych opłat. Chcielibyśmy zapisać się z dziewczyną i wyrobić z Wami patent. Rozumiem, że ja muszę zapłacić 250 zł, a ile dziewczyna?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *