Otwarty Piknik Strzelecki 28.09.2019

W sobotę 28 września na strzelnicy przy ul. Skwierzyńskiej koło LOK Amator organizuje kolejny Otwarty Piknik Strzelecki (zabierz rodzinę!). Nie potrzebujesz żadnych uprawnień. Możesz postrzelać z naszej broni, pod opieką instruktorów, znacznie taniej niż na typowej strzelnicy.

Miejsce: strzelnica ul. Skwierzyńska 1, Wrocław. (zobacz mapę)
Czas: 28.09.2019, g 14:00 – 20
Obowiązuje rejestracja internetowa.
Organizator: Koło LOK Amator

Wskazówki: pod strzelnicą jest bezpłatny parking. Zainstalowane są nowe, bezpieczne stojaki na rowery. Organizator zapewnia broń, amunicję, instruktorów, tarcze, zatyczki do uszu. Będzie można porozmawiać o pozwoleniach na broń i postrzelać z wielu modeli.
Z powodów bezpieczeństwa wpuszczane będą wyłącznie osoby dysponujące polskim dowodem osobistym.

Dla dzieci i młodzieży
Młodzież od 13 do 18 roku życia może za darmo postrzelać z karabinka bocznego zapłonu S&W MP-15 .22lr Każdy młody strzelec będzie miał za darmo do dyspozycji 15 strzałów z amunicji .22lr.
Strzelcy do 18 rż. muszą posiadać jakiś dokument tożsamości (np legitymację szkolną) i być pod opieką rodzica, legitymującego się polskim dowodem osobistym.
Młodzież nie musi się rejestrować, może wypełnić bilety na miejscu.

Rejestracja na piknik
Każdy strzelający musi dokonać rejestracji internetowej. Każda osoba z rodziny (która chce strzelać) musi się zapisać i wydrukować bilety na strzelanie. Bez rejestracji i wydrukowanych biletów nie wpuścimy na stanowisko. Procedura rejestracji:
1. Zaloguj się (lub utwórz profil): logowanie do profilu.
2. Uzupełnij dane osobowe (imię i nazwisko) w edycji profilu.
3. Przejdź do zakładki imprezy, zjedź na sam dół strony i zapisz się na godzinę, która Ci odpowiada.
4. Po kliknięciu „zapisz mnie” wygenerowany zostanie plik z biletami. Zapisz go sobie i wydrukuj. Musisz zabrać go na imprezę.

Dodatkowe wskazówki do rejestracji:
— utworzenie profilu trwa 20 sekund: podajesz PESEL, hasło i adres mailowy.
— Pamiętaj, żeby zapisywać się na „pikniki strzeleckie”, a nie treningi, czy zawody PZSS. Pikniki są na samym dole strony imprezy.
— Po rejestracji, PDF z biletem jest cały czas dostępny do pobrania tuż powyżej spisu terminów pikników.
— Rezerwacje są obowiązujące. Jeśli nie przyjdziesz, zabierzemy Ci możliwość rejestracji na przyszłe imprezy.
— Rezerwacja jest ważna tylko na daną godzinę. Godziny są wypisane na bilecie. Jeśli przyjdziesz za późno, nie postrzelasz.

Cel rejestracji jest prosty: strzelamy bez czekania, bez tłoku, w luźnej atmosferze.

Impreza jest adresowana do osób, których nie widzieliśmy wcześniej na strzelnicy. Jej celem jest popularyzacja. Jeśli byłeś/aś wcześniej, zapisać się możesz po dłużej chwili, bliżej terminu spotkania. Pierwsze dni rezerwacji są tylko dla nowych.
Brakuje we Wrocławiu infrastruktury strzeleckiej i dlatego się nie mieścisz. Jeśli Cię to boli: skontaktuj się z lokalnym politykiem . My możemy i chcemy strzelać codziennie, tylko nie mamy gdzie.

Dostępna broń
Każdy chętny będzie mógł wystrzelać dowolną ilość magazynkow, kosztujących 10 zł składki członkowskiej. Jeden bilet pozwala strzelić do wyboru:
— 10 strzałów z pistoletu 9mm (Glock 17, Glock 19, CZ 75, CZ P09, itp)
— 6 strzałów z Scorpion vz 61 lub PM63 RAK
— 10 strzałów z pistoletu lub rewolweru bocznego zapłonu
— 15 strzałów z karabinka bocznego zapłonu
— 8 strzałów śrutowych lub 4 kulowe ze strzelby powtarzalnej (pompki), samopowtarzalnej, bocka lub pojedynki
— od 6 do 8 strzałów z karabinu centralnego zapłonu
Na miejscu będzie zapewne więcej broni.

Podsumowanie warunków udziału
— Rejestracja przez stronę, wydrukowane bilety, polski dowód osobisty.
— Rejestrować się i strzelać mogą dzieci od 13 r.ż.

Instruktorzy na miejscu wszystko wytłumaczą. Nie musisz mieć doświadczenia z bronią palną, każdy jest mile widziany. Wszyscy uczestnicy będą legitymowani, obowiązkowy jest wpis do książki strzelnicy. W przypadku podejrzeń nietrzeźwości, łamania zasad bezpieczeństwa lub nieprzestrzegania poleceń prowadzącego, osoby niepożądane będą usuwane z obiektu.
Impreza organizowana przez koło LOK Amator — najlepsze koło LOK w Polsce — w celu zdobycia większej ilości członków. Zebrane składki członkowskie zostaną spożytkowane na rozwój możliwości strzeleckich koła.

3 thoughts on “Otwarty Piknik Strzelecki 28.09.2019

Dodaj komentarz