Pierwsza licencja zawodnicza PZSS dla członka KS Amator

Odebrałem dziś list z PZSS z pierwszą licencją zawodniczą wydaną dla członka sekcji sportowej KS Amator. Wystawiona w ciągu niecałego miesiąca, w pełnym zakresie (PKS). Wszystko poszło gładko i dobrze.

Właściciel tej pierwszej licencji uzyskał na zachętę roczne członkostwo w sekcji sportowej gratis. Dzięki za zaufanie!

13 myśli nt. „Pierwsza licencja zawodnicza PZSS dla członka KS Amator

 1. Avatarmikolajbartnicki

  Rozumiem, że ten szczęśliwiec kurs przygotowujący oraz egzamin na patent robił w innym klubie, tylko o licencję wystąpił po przejściu do KS Amator, tak?

  Odpowiedz
   1. AvatarStonka

    Hej,

    Co musiałabym zrobić, żeby przystąpić do egzaminu na patent w innym mieście (Opole)?
    Tzn. na wniosku o nadanie patentu jest oświadczenie kierownika klubu o tym, że wnioskodawca należy do klubu OD …. oraz, że odbył szkolenie wstępne z posługiwania się bronią.

    Czy mogę takie szkolenie przejść w innym klubie albo jakoś inaczej rozwikłać problem z jechaniem do Wrocławia po pieczątkę na wniosek, czy jednak będę musiała się wybrać?

    Jak zostało to rozwikłane w opisywanym w tytule przypadku?

    Odpowiedz
    1. AvatarKS Amator Autor wpisu

     Przejdź u nas kurs na patent i na miejscu podbiję wniosek. Ewentualnie jeśli masz zaliczone szkolenie, podsyłasz dokumenty pocztą i pocztą odeślę.

     Możesz przejsć szkolenie w innym klubie, wtedy podsyłasz do mnie zaświadczenie z tego klubu o przejściu szkolenia oraz wniosek na patent i odsyłam podbity.

     Tak ogólnie: wszystkie papiery można zrobić korespondencyjnie. Po pieczątkę lub podpis nikt nigdy do Wrocławia nie przyjeżdżał, a wysłałem ich kilka tysięcy.

     Odpowiedz
 2. AvatarTwilight

  Czy posiadacz tej pierwszej licencji jest z Wrocławia?
  Zastanawiam się czy może pójść tak samo sprawnie dla kogoś z drugiego końca Polski.

  Odpowiedz
 3. Avatarzlote

  Posiadacz jest z Warszawy i patent robił dawno dawno temu a co do tempa to jestem miło zaskoczony i jest to chyba info że już sobie poradzili z nadmiarem pracy
  Dla osoby z Wrocławia czas powinien być taki sam

  Odpowiedz
  1. AvatarRed Siedemosiem

   O kurka… 1200?! Klub cos sknocil, czy cos innego? Bo wyglada, ze wszystkich klubowiczow wstrzymali… (nawet nie przypuszczalem, ze tyle mozne do ZKSu nalezec)

   Odpowiedz
   1. AvatarKuler

    W ZKSie jest masa ludzi – najpopularniejsza strzelnica w Warszawie z całkiem dużą przepustowością. Ostatnie dwa egzaminy to zdaje się ok 500 licencji, a do tego odnawiający członkowie.

    Niedawno licencje otrzymali zdający na patent w grudniu (czyli patent + licencja), choć i tak 1200 czekających wydaje się zbyt dużą liczbą – Czarek, skąd takie info?

    Odpowiedz
 4. AvatarImperator

  Ja czekałem na licencję w tym roku 4 miesiące…. coraz gorzej w tym temacie. W zeszłym było lepiej. Licencję miałem w styczniu – składając w grudniu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *