Pierwsze zawody w Warszawie, 29.12.2017

W piątek 29 grudnia 2017 (Warszawa) odbędą się zawody strzeleckie, wpisane do kalendarza DZSS.
Miejsce: strzelnica w Forcie Bema, ul. Waldorffa 8A, Warszawa
Godziny: 12:00 — 19:00.
Biuro zawodów zamyka się dwie godziny przed końcem imprezy.
Komunikat
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

To nasze PIERWSZE zawody w Warszawie. Jeśli wyjdą fajnie i będą się podobały, będziemy powtarzać imprezy w stolicy. Chcemy pomóc w obniżeniu kosztów i podniesieniu jakości obsługi wszystkich strzelców. Wrocław jest dla nas najważniejszy, ale czasem możemy też wyskoczyć w Polskę :).

Konkurencje
— Kcz25m10z13: Karabin centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2, przyrządy mechaniczne
— Ksp25m10z13: Karabin bocznego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2, przyrządy mechaniczne
— Pcz25m10z13: Pistolet centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Psp25m10z13: Pistolet sportowy, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Strzelba25m5: Strzelba gładkolufowa, 25m, 5 strzałów stojąc, breneka, tarcza TS/2

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej. Wystarczy którykolwiek z tych dokumentów.

Rejestracja
Obowiązuje rejestracja elektroniczna poprzez nasz system rejestracji. Wydrukuj metryczki i zabierz ze sobą. Rejestracja elektroniczna jest szybka, łatwa i oszczędza nasz wspólny czas. A do tego jest obowiązkowa dla wszystkich.
Do rejestracji nie musisz też stawać się aktywnym członkiem Braterstwa. Nie jest wymagane opłacenie członkostwa, ani w ogóle żaden przelew. Wpisujesz dane, klikasz i metryczki gotowe. 3 minuty.

Opłaty
Startowe: 10 zł / konkurencja.
Wypożyczenie broni z amunicją centralny zapłon lub strzelba: 20 zł.
Wypożyczenie broni z amunicją boczny zapłon lub czarnoprochowa: 10 zł.
Sposób płatności: gotowką lub z konta w systemie, o ile masz wystarczającą ilość środków.

Promocje
Promocje się łączą ze sobą, ale nie dotyczą kosztów broni i amunicji. Promocje tylko przy płatności z konta.
1. Kobiety płacą za starty nie więcej niż 20 zł, niezależnie od ilości startów. Czyli jeśli przychodzisz na 6 konkurencji, to zapłacisz 20 zł za startowe.
2. Opłata startowa jest obniżona o tyle punktów procentowych, ile razy startowałaś/eś w naszych zawodach PZSS w ciągu 12 miesięcy. Czyli jeśli masz już 7 startów, to start będzie Cię kosztował o 7% mniej, czyli 9.30 zł.
3. Okazując dowolnego typu dopuszczenie do posiadania broni raz na 12 miesięcy uzyskasz obniżkę kosztów startowego o 10 zł.

Zapraszam do dyskusji na temat zawodów w dziale Imprezy na naszym forum.

44 myśli nt. „Pierwsze zawody w Warszawie, 29.12.2017

 1. Avatar3ddb2b4cc

  Jako, że też jestem z Warszawy ale niestety na zawodach nie byłem, więc chciałbym tutaj zabrać głos, żeby było wiadomo, że jest zainteresowanie. Co najważniejsze: Idea zacna, jak najbardziej jestem chętny aby wziąć udział. Nie wiem ile osób ma ten sam problem co ja, a mianowicie praca… . Więc aby umożliwić sobie udział, jak i pewnie części innych osób – dwie prośby na przyszłość:
  1) zorganizowanie zawodów w weekend,
  2) termin ustalony z dużo większym wyprzedzeniem.

  Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieje do następnego :)

 2. Avatargregmoto

  Zawody bardzo sprawnie zorganizowane. Miło i sympatycznie. Mam tylko nadzieję, że Braterstwo nie zniechęci się niską frekwencją. Pamiętajcie Panowie, że gdy są święta to Warszawa staję się pusta. Taka specyfika miasta napływowego, mieszkańcy wracaja w rodzinne strony. Poza tym już raczej wszyscy maja odstrzelone zawody. Ale to miasto ma potencjał , a wielu szuka alternatywy do tańszego uprawiania strzelectwa.
  Fajnie było poznać Pawła i resztę załogi! Super ekipa!

  1. AvatarPanTau

   Z tą frekwencją to chyba nie było aż tak źle jak na piątek w okresie świąteczno/noworocznym. Podobna była tydzień wcześniej we Wrocławiu. A jak wieść o zawodach Braterstwa się rozniesie to będą walić tłumy.

 3. AvatarPanTau

  Ponieważ były to moje pierwsze zawody i nie mam żadnego porównania, napiszę tylko, że bardzo mi się podobało i z przyjemnością wybiorę się na następne. Podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia tej imprezy

 4. AvatarBazyl

  Bardzo fajne zawody
  plusy:
  – świetna atmosfera,
  – sprawnie przeprowadzone zawody,
  – tanio!
  – ciekawa broń.
  minusy:
  – chyba brak
  Mam nadzieję, że nie było to wydarzenie incydentalne.

  No i mamy nową strzelnicę w Warszawie! (łatwy dojazd, miejsca parkingowe)

 5. Avatarvitomek

  Byłem dzisiaj na tych zawodach . Wszystko ok poza oznakowaniem samej strzelnicy żadnych drogowskazów reklam po prostu NIC
  Organizacja sprawna . W Warszawie potrzeba więcej takich imprez za normalne pieniądze .
  Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie co najmniej kilka takich zawodów .
  Dzięki Paweł .
  Pozdrawiam

 6. Avatargrzywus

  Rewelacyjny pomysł. Co prawda jestem amatorem z pozwoleniem kolekcjonerskim ale bardzo się cieszę, że istnieje możliwość organizacji zawodów w Wawie! Czy gdzieś znajdę program zawodów z godzinami poszczególnych konkurencji? Super. Chyba się do Was zapiszę :)

  1. Avatargeminix

   Pobranie metryczek to już jakby „zapis”. Ale jeśli nie będziesz mógł przyjść lub wykorzystasz tylko część z nich (nie weźmiesz udziału we wszystkich konkurencjach) to nikt Cię nie obciąży kwotą większą niż wykorzystane metryczki. Przykład: drukujesz 5 (mniej i więcej nie można), startujesz w 3 – zapłacisz za 3 (a nie za 5) gotówką lub z konta członkowskiego. Jeśli nie przyjdziesz w ogóle (przypadki chodzą po ludziach) – zapłacisz za 0 (zero).

 7. Avatargrzechoo

  Super sprawa! Jestem pełen uznania dla konsekwencji Waszego działania. Termin dla mnie trochę niefortunny, ale jak by było za małe zainteresowanie to spróbuję odstrzelić kilka konkurencji. Napiszcie w czwartek jak idą zapisy.
  Trzymam kciuki za powodzenie!

 8. Avatarbartek75

  Po naciśnięciu „generuj metryczki do PDF” generują się paski do wszystkich konkurencji będących w opcji na danych zawodach. Jak to się ma do sytuacji gdy będę strzelał np: tylko PCZ i PSP?

 9. AvatarZibi70

  Chcę! Ale to piątek :/ Nie zabiorę zabawek do pracy…
  Mam nadzieję, że zdążę do 17 na rejestrację i wypożyczę coś na miejscu.
  BTW.
  Nie znałem tej strzelnicy. Może by tak częściej urządzać tam treningi Braterstwa?

   1. AvatarBartek78

    Z Krakowem jest taki problem, że są właściwie dwie strzelnice. Fabryczna gdzie masz 5 (+/-) stanowisk oraz Pasternik gdzie właściwie masz pełne obłożenie. Podejrzewam też, że Pasternik może sobie też trochę liczyć za wynajem torów na zawody.

Dodaj komentarz