Pierwsze zawody w Warszawie, 29.12.2017

W piątek 29 grudnia 2017 (Warszawa) odbędą się zawody strzeleckie, wpisane do kalendarza DZSS.
Miejsce: strzelnica w Forcie Bema, ul. Waldorffa 8A, Warszawa
Godziny: 12:00 — 19:00.
Biuro zawodów zamyka się dwie godziny przed końcem imprezy.
Komunikat
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

To nasze PIERWSZE zawody w Warszawie. Jeśli wyjdą fajnie i będą się podobały, będziemy powtarzać imprezy w stolicy. Chcemy pomóc w obniżeniu kosztów i podniesieniu jakości obsługi wszystkich strzelców. Wrocław jest dla nas najważniejszy, ale czasem możemy też wyskoczyć w Polskę :).

Konkurencje
— Kcz25m10z13: Karabin centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2, przyrządy mechaniczne
— Ksp25m10z13: Karabin bocznego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2, przyrządy mechaniczne
— Pcz25m10z13: Pistolet centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Psp25m10z13: Pistolet sportowy, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Strzelba25m5: Strzelba gładkolufowa, 25m, 5 strzałów stojąc, breneka, tarcza TS/2

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej. Wystarczy którykolwiek z tych dokumentów.

Rejestracja
Obowiązuje rejestracja elektroniczna poprzez nasz system rejestracji. Wydrukuj metryczki i zabierz ze sobą. Rejestracja elektroniczna jest szybka, łatwa i oszczędza nasz wspólny czas. A do tego jest obowiązkowa dla wszystkich.
Do rejestracji nie musisz też stawać się aktywnym członkiem Braterstwa. Nie jest wymagane opłacenie członkostwa, ani w ogóle żaden przelew. Wpisujesz dane, klikasz i metryczki gotowe. 3 minuty.

Opłaty
Startowe: 10 zł / konkurencja.
Wypożyczenie broni z amunicją centralny zapłon lub strzelba: 20 zł.
Wypożyczenie broni z amunicją boczny zapłon lub czarnoprochowa: 10 zł.
Sposób płatności: gotowką lub z konta w systemie, o ile masz wystarczającą ilość środków.

Promocje
Promocje się łączą ze sobą, ale nie dotyczą kosztów broni i amunicji. Promocje tylko przy płatności z konta.
1. Kobiety płacą za starty nie więcej niż 20 zł, niezależnie od ilości startów. Czyli jeśli przychodzisz na 6 konkurencji, to zapłacisz 20 zł za startowe.
2. Opłata startowa jest obniżona o tyle punktów procentowych, ile razy startowałaś/eś w naszych zawodach PZSS w ciągu 12 miesięcy. Czyli jeśli masz już 7 startów, to start będzie Cię kosztował o 7% mniej, czyli 9.30 zł.
3. Okazując dowolnego typu dopuszczenie do posiadania broni raz na 12 miesięcy uzyskasz obniżkę kosztów startowego o 10 zł.

Zapraszam do dyskusji na temat zawodów w dziale Imprezy na naszym forum.

44 myśli nt. „Pierwsze zawody w Warszawie, 29.12.2017

   1. AvatarBartek78

    Z Krakowem jest taki problem, że są właściwie dwie strzelnice. Fabryczna gdzie masz 5 (+/-) stanowisk oraz Pasternik gdzie właściwie masz pełne obłożenie. Podejrzewam też, że Pasternik może sobie też trochę liczyć za wynajem torów na zawody.

 1. AvatarZibi70

  Chcę! Ale to piątek :/ Nie zabiorę zabawek do pracy…
  Mam nadzieję, że zdążę do 17 na rejestrację i wypożyczę coś na miejscu.
  BTW.
  Nie znałem tej strzelnicy. Może by tak częściej urządzać tam treningi Braterstwa?

 2. Avatarbartek75

  Po naciśnięciu „generuj metryczki do PDF” generują się paski do wszystkich konkurencji będących w opcji na danych zawodach. Jak to się ma do sytuacji gdy będę strzelał np: tylko PCZ i PSP?

 3. Avatargrzechoo

  Super sprawa! Jestem pełen uznania dla konsekwencji Waszego działania. Termin dla mnie trochę niefortunny, ale jak by było za małe zainteresowanie to spróbuję odstrzelić kilka konkurencji. Napiszcie w czwartek jak idą zapisy.
  Trzymam kciuki za powodzenie!

  1. Avatargeminix

   Pobranie metryczek to już jakby „zapis”. Ale jeśli nie będziesz mógł przyjść lub wykorzystasz tylko część z nich (nie weźmiesz udziału we wszystkich konkurencjach) to nikt Cię nie obciąży kwotą większą niż wykorzystane metryczki. Przykład: drukujesz 5 (mniej i więcej nie można), startujesz w 3 – zapłacisz za 3 (a nie za 5) gotówką lub z konta członkowskiego. Jeśli nie przyjdziesz w ogóle (przypadki chodzą po ludziach) – zapłacisz za 0 (zero).

 4. Avatargrzywus

  Rewelacyjny pomysł. Co prawda jestem amatorem z pozwoleniem kolekcjonerskim ale bardzo się cieszę, że istnieje możliwość organizacji zawodów w Wawie! Czy gdzieś znajdę program zawodów z godzinami poszczególnych konkurencji? Super. Chyba się do Was zapiszę :)

 5. Avatarvitomek

  Byłem dzisiaj na tych zawodach . Wszystko ok poza oznakowaniem samej strzelnicy żadnych drogowskazów reklam po prostu NIC
  Organizacja sprawna . W Warszawie potrzeba więcej takich imprez za normalne pieniądze .
  Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie co najmniej kilka takich zawodów .
  Dzięki Paweł .
  Pozdrawiam

 6. AvatarBazyl

  Bardzo fajne zawody
  plusy:
  – świetna atmosfera,
  – sprawnie przeprowadzone zawody,
  – tanio!
  – ciekawa broń.
  minusy:
  – chyba brak
  Mam nadzieję, że nie było to wydarzenie incydentalne.

  No i mamy nową strzelnicę w Warszawie! (łatwy dojazd, miejsca parkingowe)

 7. AvatarPanTau

  Ponieważ były to moje pierwsze zawody i nie mam żadnego porównania, napiszę tylko, że bardzo mi się podobało i z przyjemnością wybiorę się na następne. Podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do organizacji i przeprowadzenia tej imprezy

 8. Avatargregmoto

  Zawody bardzo sprawnie zorganizowane. Miło i sympatycznie. Mam tylko nadzieję, że Braterstwo nie zniechęci się niską frekwencją. Pamiętajcie Panowie, że gdy są święta to Warszawa staję się pusta. Taka specyfika miasta napływowego, mieszkańcy wracaja w rodzinne strony. Poza tym już raczej wszyscy maja odstrzelone zawody. Ale to miasto ma potencjał , a wielu szuka alternatywy do tańszego uprawiania strzelectwa.
  Fajnie było poznać Pawła i resztę załogi! Super ekipa!

  1. AvatarPanTau

   Z tą frekwencją to chyba nie było aż tak źle jak na piątek w okresie świąteczno/noworocznym. Podobna była tydzień wcześniej we Wrocławiu. A jak wieść o zawodach Braterstwa się rozniesie to będą walić tłumy.

 9. Avatar3ddb2b4cc

  Jako, że też jestem z Warszawy ale niestety na zawodach nie byłem, więc chciałbym tutaj zabrać głos, żeby było wiadomo, że jest zainteresowanie. Co najważniejsze: Idea zacna, jak najbardziej jestem chętny aby wziąć udział. Nie wiem ile osób ma ten sam problem co ja, a mianowicie praca… . Więc aby umożliwić sobie udział, jak i pewnie części innych osób – dwie prośby na przyszłość:
  1) zorganizowanie zawodów w weekend,
  2) termin ustalony z dużo większym wyprzedzeniem.

  Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieje do następnego :)

Dodaj komentarz