Rusza system obsługi zawodników PZSS

PZSS w ostatnich miesiącach opracowało system informatyczny, który ma służyć do obsługi klientów Związku: zawodników, sędziów, trenerów, klubów, itp.
System jest już uruchomiony, można się do niego zalogować pod tym adresem (https://portal.pzss.org.pl/).

Każda osoba, która miała lub ma styczność z PZSS ma swoje indywidualne konto. Aby się zalogować po raz pierwszy używamy danych:
login: Twój email
hasło: Twój PESEL

Wszystkie osoby, które należą do sekcji sportowej KS Amator były rejestrowane z podaniem pełnym danych: zarówno peselu (obowiązkowy) jak i e-maila (nie był obowiązkowy). Zatem nie powinniście mieć problemów z zalogowaniem – a przynajmniej problemów, na które mam wpływ.
Do zawodników innych klubów: skontaktujcie się ze swoimi klubami. Najprawdopodobniej nie podawaliście maili przy rejestracji do klubu, więc teraz kierownicy klubów będą Wam ręcznie ustawiać dane dostępowe.

System jest jeszcze w początkowej fazie i występują błędy: nie wszystkie osoby mają aktywne konta, niektóre dane są nieprawidłowe lub ich brakuje. Osoby zmieniające klub w przeszłości są raczej członkami starego, a nie nowego klubu. Jestem pewien, że wszystko zostanie szybko poprawione i jakość obsługi w PZSS — przygnieciona dużą popularnością strzelectwa — wzrośnie. Automatyzacja i informatyzacja to bez wątpienia krok w dobrą stronę.

Można się wymieniać spostrzeżeniami na naszym forum w odpowiednim temacie.

19 myśli nt. „Rusza system obsługi zawodników PZSS

 1. Avatarjaba

  Hej!
  Słowo z mej strony, może dotrze do PZSS, serwery najlepiej trzymać na zewnętrznym hostingu ( wnioskuję po info ” awaria prądu” że tak nie jest, nie ma sensu ich trzymać w ZWIĄZKU (czyt, budynku należącym do) , a dlaczego np w związku z tą ostatnią awarią, dodatkowo nie wiem kto robił backup’a ale słabo to uczynił bo np . w mojej dacie urodzenia 1-ynka zamieniła się w 0 a moja data przystąpienia do klubu jest lekko opóźniona ( 1 miesiąc tj. 14.09.18 czyli miesiąc później (13.08)), o ile datę urodzenia mogę zmienić o tyle to dość istotną z punktu chęci podejścia do egzaminu datę przystąpienia, już nie.
  Jeśli jest potrzeba mogę im wytypować tanie serwery z SLA na poziomie 99,99% i problem „padania” bazy zniknie dodatkowo, serwer, nie będzie aż tak narażony na ataki zewnętrzne:)
  Pozdro
  J@B@

 2. Avataryodas

  Więc tak napisałem do PZSS maila z informacja o błędzie w związku z przynależnością klubową na adres mailowy biura. Dziś po wejściu https://baza.pzss.org.pl/ miłe zaskoczenie mam KS AMATOR Wrocław Fryzjerska 29 , 51-180 Wrocław
  Tel: 999999999 . Tylko numer telefonu?? Nie wiem czy to przypadek czy moja interwencja.

 3. AvatarWojtekK

  Jak to ma się do zawodników, którzy (poprzez klub) wystąpili o pierwszą licencję? Czekam już ponad miesiąc i nic…

  Dane mam w porządku, system pokazuje, że mam patent, a pole „Licencja zawodnicza” ciągle puste…z tajemniczym linkiem „uzyskaj licencje”. Prawdę mówiąc boję się kliknąć żeby coś nie naruszyło ich tajemniczych procesów (bo z jednej strony wystąpiłbym przez klub a z drugiej przez net). Ktoś próbował tej opcji albo wie co trzeba robić? Czy tylko wziąć stoperan i czekać?

  1. AvatarKas

   Jestem na tym samym etapie. Kliknięcie w uzyskaj licencję nie robi nic, dostajesz tylko informację jak uzyskać licencję i link do wniosku. Optymistycznie zakładam, że po wystawieniu licencji pojawi się jej numer w systemie i będzie można już robić starty.

 4. AvatarDawid B.

  Hej Pawle czy osoby które dopiero zamierzają zdawać egzamin mają dostęp do portalu? Z posta zrozumiałem że tak ale nie jestem w stanie zalogować się używając swoich danych. Jest jakiś sposób weryfikacji danych ? Czy trzeba cierpliwie poczekać ?

 5. AvatarDziabong

  A co z osobami, które mają pozwolenie kolekcjonerskie robione drogą sportową ?
  Byłem członkiem lokalnego klubu w 2015r. Po zrobieniu patentu i pierwszej licencji potrzebnej do uzyskania pozwolenia nic więcej z żadnym klubem nie miałem wspólnego.

Dodaj komentarz