Strzelanie bez uprawnień, 03.12.2017 – podsumowanie

Ponad 250 (!!) osób odwiedziło nas dzisiaj na strzelnicy na Stadionie Olimpijskim. Ekipa 8 profesjonalnych prowadzących strzelanie śpiewająco poradziła sobie ze znacznie większą ilością gości niż zakładaliśmy. Obsługa strzelnicy jednogłośnie orzekła, że był to największy tłum strzelców, jaki w ostatnich 10 latach nawiedził ten obiekt!

Przygotowane druki biletów skończyły nam się już koło godziny 11 (a było 400 sztuk). Korzystaliśmy z ręcznie wypisywanych karteczek.
Kubki do kawy/herbaty skończyły się około 12 i nie było jak się rozgrzać.
Zatyczki do uszu skończyły się przed godziną 13. Dawaliśmy łuski po nabojach 9mm.
Nawał nowych strzelców spowodował, że każda osoba mogła strzelać z co najwyżej dwóch rodzajów broni za jednym podejściem: niektórzy w długiej kolejce stali i 3 razy.

To było nasze pierwsze takie strzelanie i wyciągnęliśmy już wnioski. Wprawdzie widok kolejki wypełniającej każdy skrawek miejsca za stanowiskami napawa nas optymizmem o kondycję wrocławskiego strzelectwa, ale w przyszłości chcemy lepiej!

Na kolejne tego typu strzelanie będzie obowiązywała wczesniejsza rejestracja internetowa. W ten sposób każdy z Was w spokoju i bez czekania postrzela do woli. Mamy już przygotowany system rezerwacji. Wygoda i komfort są najważniejsze.
Wszystkich gości zachęcamy do zapisania się do Braterstwa: składka członkowska to tylko 10 zł rocznie. Będziemy dla Was organizować więcej imprez, pikników i spotkań.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Przepraszamy tych, którzy po zakończeniu wciąż czuli niedosyt. To był nasz pierwszy krok, w kolejnych miesiącach głód strzelectwa uda się zaspokoić nawet tysiącom Wrocławian!

11 thoughts on “Strzelanie bez uprawnień, 03.12.2017 – podsumowanie

 1. AvatarAndrzej

  Dziękuję bardzo za możliwość postrzelania w miłej atmosferze. Instruktorzy świetni, chętnie doradzali, odpowiadali na wszystkie pytania. Opłacało się przyjść z samego rana. Świetnie się bawiliśmy.
  Do zobaczenie przy kolejnej okazji.

 2. AvatarKarol

  Organizacja była super, jak i prowadzący. Przywiozłem 3 znajome osoby z niewielkiego miasteczka, trochę oddalonego od Wrocławia, wszyscy byli bardzo zadowoleni, w sumie to już nie mogą się doczekać kolejnej edycji.

 3. Avatarzagiel68

  Udana impreza, wielkie dzięki dla wszystkich , którzy poświęcili swój czas i sprzęt ! Ja po 2,5 godzinny kolejkowaniu trafiłem do sympatycznego Kolegi ( niestety nie pamiętam imienia) u którego strzeliłem z fajnego kałaszka i cz 09 – pozdrawiam. Warto było!

 4. AvatarWitek

  Cześć. Wybrałem sie do was dziś pierwszy raz i byłem w szoku co ujrzałem. Tak wielkie zainteresowanie tematem. Tego sie nikt chyba niespodziewał. Niestety ponad godzina drogi do Wrocławia na marne nie udało sie postrzelać. Tak pomysł wcześniejszej rejestracji bedzie trafiony. Trzymajcie się :-)

  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   Przepraszamy! Widząc tę ogromną kolejkę to baliśmy się, że część osób zmarnuje niedzielę w oczekiwaniu bez efektu. Szkoda, że trafilo akurat na Ciebie. W przyszłości taki blamaż już się nie powtórzy. Na kolejnych strzelaniach masz zagwarantowany dostęp do broni!

 5. AvatarPushkin

  Ogromnie dziękuję organizatorom za możliwość przestrzelania broni, z której nie dane mi było jeszcze postrzelać w cudownej, ale przede wszystkim bezpiecznej i profsjonalnie nakręconej atmosferze – takie wzorce powinny wpojone wszystkim początkującym, a i zweryfikować nawyki co niektórych bardziej zaawansowanych strzelców :D
  Szczególne pozdro dla 45-tki potulnej jak baranek i jej Właściciela :)
  Czapki z głów dla Wszystkich Wolontariuszy, którzy pro publico bono, poświęili swój czas oraz sprzęt!
  Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę w stanie wspomóc własną osobą i sprzętem kolejną edycję imprezy, ponieważ dzięki Braterstwo.eu i patentstrzelecki.eu mam już egzamin na patent za sobą i czekam na licencję (więc jest na to duża szansa ;) ).
  Jeszcze raz dziękuję i do ozbaczenia!

Dodaj komentarz