Strzelnica we Wrocławiu

Stowarzyszenie Braterstwo podjęło działania w celu uzyskania dostępu do strzelnicy położonej na Stadionie Olimpijskim (ul Paderewskiego).

Na chwilę obecną jesteśmy po kontakcie z Młodzieżowym Centrum Sportu, które zarządza obiektem. Najprawdopodobniej zostaniemy uznani za cenną inicjatywę na mapie społeczno – sportowej i będziemy zakwalifikowani do pierwszej grupy opłat – czyli zaledwie 10 zł za godzinę strzelnicy. I to nie godzina na tylko jednej osi, a raczej sporej części strzelnicy. Na przykład w części 50m jest miejsce na 13 osób – i to wszystko dostępne za 10 zł łącznie.

Niestety, brakuje nam osób posiadających uprawnienie prowadzącego strzelanie. Najbliższy tego typu kurs jest w Ostródzie, organizowany przez zacny KS Garda. Wiąże się to jednak ze sporymi niedogodnościami – odległość, nocleg, czas.

Wiem już o 4 osobach z Wrocławia należących do Braterstwa, które chciałyby zrobić taki kurs. Będę czatował na najbliższe terminy gdzieś w okolicy. Gdyby ktoś miał jakąś informację, proszę o sygnał.

Strzelnica na Paderewskiego byłaby idealna do naszych potrzeb. Blisko, tanio, relatywnie komfortowo.
Liczę, że w krótkim czasie będziemy mogli przeprowadzać tam strzelanie dla członków Braterstwa i innych chętnych.

Dodaj komentarz