Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Wydarzenia >> I Ogólnopolski Zjazd Miłośników Kałasznikowa (Parzęczew k.Łodzi)

I Ogólnopolski Zjazd Miłośników Kałasznikowa (Parzęczew k.Łodzi)
Avatar
09.09.2023 11:32
+4
(nowe)
Zapraszam na I OGÓLNOPOLSKI zjazd miłośników Kałasznikowa!

Karabinek Kałasznikowa, zwany powszechnie jako AK-47, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych broni na świecie. Dzięki swojej konstrukcji, jest on niezwykle niezawodny i wytrzymały, co sprawia, że cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród miłośników broni.
Podczas zjazdu miłośników karabinka Kałasznikowa, spotkają się ze sobą sympatycy, amatorzy i profesjonaliści strzeleckiego rzemiosła aby dzielić się swoimi doświadczeniami oraz wymieniać się wiedzą na temat budowy, działania i ulepszania AK a także pokazania przed szerszą publicznością swojej kolekcji.
Na zjeździe będzie można zobaczyć różne modyfikacje AK-47 oraz poznać ciekawe techniki strzelania z tej broni. W programie zjazdu znajdują się także prelekcje, dyskusje oraz pokazy praktyczne, które pozwalają uczestnikom na rozwijanie swoich umiejętności, zdobycie wiedzy i odświeżenie wspomnień związanych ze służbą w wojsku.

Zjazd miłośników karabinka Kałasznikowa to nie tylko okazja do spotkania się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, ale także świetny sposób na spędzenie czasu !
Mam nadzieję, że dla wielu fanów AK, zjazd ten jest wydarzeniem roku, które pozostawi niezapomniane wrażenia i pozwali na nawiązywanie nowych znajomości w strzeleckim świecie.
W planie zawody strzeleckie, wystawy sprzętu wojskowego, prelekcje i wykłady dotyczące AK, wystawy kolekcjonerów, stoiska i wystawy z akcesoriami do broni, możliwość strzelania z różnego rodzaju broni.
Szczegóły i partnerzy już wkrótce!

WSTĘP WOLNY !

Organizatorem jest Mikołaj, pasjonat platformy AK, szkoleniowiec.

Będą także producenci, firmy, Muzeum Kałasznikowa itd.

Szczegóły na : https://www.facebook.com/events/1344794343046052

Dodam że będę i możliwe że poprowadzę jedną z prelekcji o karabinkach AK ;-)

Braterstwo MILE WIDZIANE!


TForum >> Wydarzenia >> I Ogólnopolski Zjazd Miłośników Kałasznikowa (Parzęczew k.Łodzi)

^^