Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Podwyżek nie ma i nie będzie!

Podwyżek nie ma i nie będzie!
Avatar
29.09.2023 10:14
+9
Składki w roku 2024 pozostają na dotychczasowym poziomie. 

Stowarzyszenie KS Amator po raz kolejny pozostawia poziom składek członkowskich na tym samym poziomie, co w roku 2016, gdy zaczynaliśmy. Mimo znaczącej inflacji, zwiększenia zakresu działalności, kilku obiektów i rosnącej kadry wciąż nie będziemy podnosili kosztów dla praworządnych Polaków, którzy chcą uzyskać lub utrzymać pozwolenie na posiadanie prywatnej broni palnej.

W naszych szeregach jest cały przekrój polskiego społeczeństwa, w tym wiele tysięcy funkcjonariuszy wszystkich możliwych służb mundurowych. Wbrew hucznym zapowiedziom polityków, nie udało się do tej pory ucywilizować prawa związanego z posiadaniem broni i członkostwo w Braterstwie nadal jest niezbędne, aby bezproblemowo posiadać pistolet, karabin czy strzelbę. Nie chcemy tego utrudniać.

Rezygnujemy ze zwiększonych przychodów na rzecz podkreślenia niekomercyjnej i społecznej misji naszej organizacji. Dodatkowy milion złotych co roku by się nam zapewne przydał, ale ważniejsze są zadania statutowe, które wyraźniej wypełnimy z symbolicznymi opłatami i bezinteresowną pomocą dla wszystkich chętnych.


TForum >> Ogłoszenia >> Podwyżek nie ma i nie będzie!

^^