Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Badania lekarskie >> [Siedlce] - pełen pakiet orzeczeń do pozwolenia

[Siedlce] - pełen pakiet orzeczeń do pozwolenia
Avatar
06.09.2019 19:30
Zespół Lekarzy Specjalistów MEDICA
3-go Maja 3
08-110 Siedlce

Zapisywałem się w wakacje, nie było lekarzy (urlopy), więc termin oczekiwania wyniósł coś ok. miesiąca, ale podejrzewam, że normalnie to ok. 1-2 tygodnia.

Cena: 390 zł za cały komplet (lekarz + psycholog)

Lekarze do odwiedzenia to: okulista (w tym dwa dodatkowe testy na pole widzenia i stereoskopię, widzenie zmierzchowe), psychiatra (bardzo miła rozmowa, formalność), badania poziomu cukru, ciśnienia i wywiad z pielęgniarkami, na końcu wizyta u lekarza orzecznika z badaniem równowagi kolejnym wywiadem.
Ogólnie muszę przyznać, że wszystko bardzo profesjonalnie i skrupulatnie, pielęgniarki prowadziły mnie za rękę po kolejnych gabinetach, wszystko wyjaśniały. Badania trwały łącznie z oczekiwaniem w krótkich kolejkach ok. 3 godziny. 

Badanie psychologiczne trwało ok. godzinę, klika testów osobowości, tablice Ravena, wywiad. Sympatycznie, profesjonalnie, szybko. 

Zapisywałem się na godzinę 13, poszło bez opóźnień, całość łącznie z psychologiem to ok 4 godziny, bez głupiego czekania w kolejkach, dobrze zorganizowane, sam ośrodek nowoczesny i z nowym sprzętem. Polecam.


TForum >> Badania lekarskie >> [Siedlce] - pełen pakiet orzeczeń do pozwolenia

^^