Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Badania lekarskie >> [Lublin] Badania do wniosku o pozwolenie

[Lublin] Badania do wniosku o pozwolenie
Avatar
03.10.2019 18:04
W Kozim Grodzie polecam skorzystać z usług doktora Tomasza Samoleja - numer telefonu 603 182 702, przyjmuje na ulicy Zamenhoffa 13A. 

Pan Doktor kieruje procesem badań bardzo sprawnie - współpracuje z innymi lekarzami. W trakcie wizyty umówił mnie od razu do psychologa pana magistra Kazimierza Jagiełło - przyjmuje na ulicy Nowy Świat, wizyta od ręki. Kolejna sprawa do psychiatra i okulista - do wyboru dwóch psychiatrów pracujących w różnych miejscach i godzinach: doktor Katarzyna Tomkiewicz - poniedziałki, środy i piątki na ulicy Nałęczowskiej lub we wtorki na ulicy Lubartowskiej; druga pani doktor to Beata Krzewicka, przyjmuje na alejach Racławickich w poniedziałki.

W sprawie badania okulistycznego doktor współpracuje z przychodnią Luxmed na ulicy Królewskiej - należy się umówić wcześniej (nie we wszystkie dni dostępne badanie pola widzenie i reakcji na olśnienie).

Dodatkowo potrzebna jest analiza ogólna moczu, OB, morfologia krwi oraz oznaczenie glukozy. Wystarczy jak są to wyniki z bieżącego roku - często przy okazji badań do patentu wykonuje się te badania (tak było w moim przypadku)

Koszt badania:
Doktor Samolej - 150 zł
Magister Jagiełło - 180 zł
Psychiatra - 70 zł
Okulista - 70 zł

Całość 470 zł, niewątpliwym plusem jest wysoka elastyczność pod względem godzin przyjęć - szczególnie obu orzeczników. Gorąco polecam!


TForum >> Badania lekarskie >> [Lublin] Badania do wniosku o pozwolenie

^^