Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Badania lekarskie >> [wlkp: Kościan/Leszno] Badania do wniosku o pozwolenie

[wlkp: Kościan/Leszno] Badania do wniosku o pozwolenie
Avatar
18.10.2019 00:17

Dzisiaj robiłem badania do wniosku o pozwolenie i pozwolę sobie opisać jak to wyglądało:

Chciałem robić badania w Kościanie (wielkopolska), gdzie na liście psychologów KWP w Poznaniu pod pozycją 89 wpisany jest WIERUSZ Artur i adres: "KORMEX" ul. Poznańska 108, 64-000 KOŚCIAN.

Okazało się, że psycholog jednak w Kościanie pod tym adresem nie przyjmuje tylko w Lesznie (ok 30 km różnicy). 
Cena badania psychologicznego 250 zł (na rękę, bo po dokument potwierdzający wpłatę należy przyjść innego dnia).

Skoro już zostałem poniekąd zmuszony jechać na badana do Leszna, postanowiłem badania lekarskie również wykonać w Lesznie. Trafiłem na SMYREK Mirosławę, pozycja 41. pod adresem: NZOZ ARTES Poradnia Medycyny Pracy 64-100 Leszno, ul. Kasprowicza 4. 

Cena badania 300 zł (w cenie okulista), natomiast psychiatrę należy odwiedzić odrębnie i zapłacić osobno. 

Jak to wyglądało u Was w Wielkopolskie, szczególnie w Poznaniu i Lesznie? Czy ceny są standardowe czy rzucane z kapelusza? Jakich lekarzy polecacie?


TForum >> Badania lekarskie >> [wlkp: Kościan/Leszno] Badania do wniosku o pozwolenie

^^