Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Oferty >> Kalendarze strzeleckie "Braterstwo 2022"

Wpis 'Kalendarze strzeleckie "Braterstwo 2022"'
Avatar
17.10.2021 10:54
Cześć!

Podobnie jak przez ostatnie 3 lata, tak i w tym roku przygotowałem propozycję kalendarza strzeleckiego „Braterstwo.eu” na rok 2022. W roku ubiegłym wysłałem do Was o ile mnie pamięć nie myli łącznie około 700 sztuk w dwóch formatach – szczęśliwie wszystko poszło sprawnie i został mi tylko jeden nieodebrany kalendarz (brak kontaktu z kupującym). Mam nadzieję że w tym roku wszystko pójdzie równie sprawnie. Poniżej przedstawiam projekt kalendarza - wszystkie karty miesiąc po miesiącu. Podobnie jak w roku ubiegłym kalendarz będzie dostępny w dwóch formatach: A3 (297 x 420mm) oraz dwa razy większy A2 (420 x 594mm), oba w orientacji pionowej, spiralowane, z zawieszką, wydruk każdego miesiąca na osobnej stronie (12 stron + okładka), papier okładki kreda błysk 250g, reszta stron kreda błysk 170g. Dla zobrazowania standardowa kartka z drukarki ma format A4 (i gramaturę 80g/m2), A3 jest 2x większy, a A2 jest 4x większy niż taka kartka z drukarki (gramatura również dwa razy cięższa niż standardowa kartka). Jako że na formacie A2 da się zmieścić więcej informacji ten format ma na kartach miesiąc bieżący + miesiąc poprzedzający i następny. Na formacie A3 taka ilość informacji powoduje że kalendarz robi się już nieczytelny a czcionki malutkie więc ten kalendarz pozostaje w tradycyjnej formie tylko z miesiącem bieżącym.
 

Utrzymany w neutralnej kolorystyce, zaznaczone większe święta, każdy dzień w kratce w której będzie można coś zanotować. W tegorocznej jedno zdjęcie zrobił kolego @Goral92, większość modeli broni których zdjęcia ja robiłem także użyczałem od naszych kolegów więc bardzo chciałbym podziękować:
- koledze @Goral92 za zdjęcie Włoszki Beretty M12
- koledze @Katana za udostępnienie Scorpiona EVO S1 Carbine
- koledze @Spasikonik za udostępnienie wyjątkowych pistoletu Sig Sauer P226 oraz rewolweru Manurhin
- koledze @Drops za udostępnienie Canika TP9
- koledze @Tomasz79 za udostępnienie strzelby Derya MK12 IPSC
- koledze @Momok za udostępnienie IWI Tavor X95
- koledze @Seba_x za udostępnienie Match Guns MG2
- koledze @tytus160 za udostępnienie customowego repetiera LR
- koledze @morf1992 za udostępnienie westernowego Henry Lever Action
- koledze @dale za udostępnienie bocka Beretty „Silver Pigeon”
- koledze @Maciej R za udostępnienie SAFN-49

Kilka kwestii technicznych i organizacyjnych ze względu na 2 formaty, przeczytajcie proszę uważnie:

1. Tak jak ostatnio cena jest zmienna i zależy od końcowej ilości kalendarzy jaką uda się zebrać do zamówienia - ot takie uroki druku, niestety wszędobylskie podwyżki dotknęły także branżę drukarską więc kalendarze będą niestety droższe niż rok temu (szczególnie przy małych ilościach druku koszt jednostkowy jest dużo wyższy, jeśli utrzymamy zeszłoroczny nakład cena będzie wyższa o ok 1zł/szt na A3 i ok. 4zł/szt na A2) , ale na chwilę obecną nie mogę też zagwarantować, że składając zamówienie w grudniu cena dalej będzie taka jak podałem poniżej robiąc wycenę w październiku), dla każdego formatu cena będzie inna i wyceny na chwilę obecną przedstawiają się tak:

Dla formatu A3:
- przy 100szt – wychodzi ~36 zł/szt
- przy 250szt - wychodzi ~23 zł/szt
- przy 500szt – wychodzi ~18 zł/szt
- przy 1000szt – wychodzi ~15 zł/szt
- powyżej 1000szt – poniżej ~15 zł/szt zależnie od ilości

Dla formatu A2 (tutaj z racji formatu minimum produkcyjne to 100szt):
- przy 100szt – wychodzi ~68 zł/szt
- przy 250szt - wychodzi  ~44 zł/szt
- przy 500szt – wychodzi ~32 zł/szt
- przy 1000szt – wychodzi ~23 zł/szt
- powyżej 1000szt – poniżej ~23 zł/szt zależnie od ilości

Żeby nie było nieporozumień i pytań: każdy może zamówić jakie kalendarze chce i w ilości jaką chce, nie ma żadnego minimum czy maksimum. Moja w tym głowa, żeby kalendarze spakować i wysłać do Was w takich ilościach i formatach jakie zamawiacie – bądźcie jednak świadomi że zamawiając z górką dużą ilość, a później rezygnując po podsumowaniach mailowych to podnosicie cenę dla reszty członków stowarzyszenia bo muszę wyceny robić na nowo z mniejszymi ilościami (a więc droższymi). Cena będzie spadać wraz z ilością, lepiej domówić na koniec niż rezygnować ze zbyt dużej ilości zamówionych kalendarzy. Wszystkie zmiany w ilościach zamówionych kalendarzy proszę o info na priv lub na maila: podaj maila i zmianę ilości poszczególnych formatów (na + lub -). Obiecuję plombę w tym roku przykleić na każdą przesyłkę


2. Dostawa:
- we Wrocławiu możliwy odbiór osobisty o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli (na jakiś zawodach, treningach, w ograniczonym zakresie u mnie w pracy w godz. 7-15, lub w domu po 17), podobnie jak rok temu zaproponuję 2-3 terminy zawodów na Skwierzyńskiej gdzie będzie można odebrać kalendarze (popakowane i opisane) – osobiście proponuję wszystkim wysyłkę paczkomatem (będzie łatwiej, szybciej i bezpiecznej dla mnie i dla Was), więc jeśli nie jesteście pewni możliwości odbioru zamawiajcie z wysyłką, jeśli sytuacja z Covidem się rozwinie w gorszym kierunku wtedy możliwe, że wszystkie kalendarze będą musiały być tylko wysłane, nawet do „sąsiada za płotem” – bądźcie na to przygotowani.

- wysyłka Pocztą Polską – brak możliwości wysyłki pocztą, dostaję białej gorączki jak muszę tam iść i stać w kolejkach, użerać się przy reklamacjach paczek które idą 3 tygodnie.

- wysyłka paczkomatem Inpost:
   1) jeśli tylko format A3 to koszt następujący: 3,6 zł koperta kartonowa B3 (wejdzie max. 10 szt do    jednej) + przesyłka do wybranego paczkomatu 12,99 zł (gabaryt A).

   2) jeśli format A2 lub A2 i A3 razem to koszt następujący: 5,5 zł pudło kartonowe 150 x 150 x 550mm (wejdzie ~4-5 szt A2 do jednej + ew. 2-3 szt A3 mocno zwinięte) + przesyłka do wybranego paczkomatu 13,99 zł (gabaryt B). Tutaj kalendarze przyjdą zwinięte więc przed powieszeniem trzeba je będzie rozprostować pod jakąś książką  J

- wysyłka kurierem Inpost – analogiczna jak w przypadku paczkomatów w kwestii pakowania, natomiast wysyłka kosztuje 14,99 za gabaryt A (kalendarze A3) i 16,49 za gabaryt B (kalendarze A2 lub A2+A3)

1 kalendarz A3 to ~300g, 1 kalendarz A2 to ~600g.

Wszystkie większe wysyłki wycenię indywidualnie z racji dobrania sposobu pakowania czy kosztów wysyłki.

3. Terminy:
Zbieram zamówienia do 28.11.2020, później rozsyłam wiadomości mailem lub priv na forum z numerem konta i kwotą do wpłaty (kwota zależnie od łącznej ilości zamówień i wybranej przesyłki),przy założeniu skompletowania wpłat do 7 grudnia, wydruk to jakiś tydzień roboczy więc wysyłki będą przed świętami BN. Na terminy dostawy Inpostu nie mam wpływu ale 99 % dociera do obiorców w ciągu 48h. Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem proszę o wypełnienie poniższego formularza:

 

-- >> TUTAJ WYPEŁNIJ FORMULARZ <<--

 

Proszę sprawdzać i weryfikować wprowadzane dane – wysyłki będą na podane adresy!
W ostatnich edycjach było dość sporo osób które wpisywały złe dane, złe numery paczkomatów, czy nie wpisywały telefonów – w tym roku wszystkie dane są wymagane w formularzu.
Numery paczkomatów proszę sprawdzać na stronie InPostu – tam w przeciwieństwie do Google są podane aktualne numery. Wpisując numer paczkomatu w formularzu proszę nie robić spacji przed ani za numerem – znacznie ułatwia to „zasysanie danych” do systemu wysyłkowego InPostu i nie ma problemu ze znalezieniem paczkomatu.
W miarę możliwości co kilka dni postaram się podać na forum aktualną liczbę zamówień tak żeby było wiadomo na jaką cenę orientacyjnie możemy liczyć. Sprawdzajcie w skrzynkach folder SPAM bo z doświadczenia wiem, że czasami maile ode mnie tam trafiają. Ewentualnie zaglądajcie do wątku zamówieniowego na forum – tam też będę podawał ważne komunikaty. Kto nie dostanie maila z podsumowaniem do 01.12 niech da znać na priv na forum.

Wszelkie dodatkowe pytania na tematy których mogłem tutaj nie poruszyć – walcie na priv, na telefon (kto ma) lub maila: radek.lorenc2(tu_małpa)gmail.com

Info odnośnie RODO: zebrane dane będą użyte tylko w celu realizacji zamówienia na kalendarze (kontakt z Wami), oraz wysyłki paczek (co z tymi wymaganymi danymi robi InPost tego nie wiem) po zakończeniu procesu rozsyłania kalendarzy wszystkie zebrane przeze mnie dane osobowe i adresowe zostaną bezpowrotnie usunięte/zniszczone (pliki / dowody nadania, etc).

Jeśli coś by nie działało - formularz lub zdjęcia dajcie znać.

 

Projekt kalendarza A3: 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

PROJEKT FORMATU A2:

 

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 TForum >> Oferty >> Kalendarze strzeleckie "Braterstwo 2022"

^^