Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Sprzęt >> trenażer Mantis Blackbeard - pierwsza polska prezentacja ;)

Wpis 'trenażer Mantis Blackbeard - pierwsza polska prezentacja ;)'
Avatar
14.01.2022 22:09
(nowe)
Siem,

Nieśmiało prezentuję Wam https://youtu.be/JQfKK9gXsHM pierwsze odczucia po otwarciu pudełka z mantisem do systemu Ar15. Jestem zakochany ;) co prawda ciężko prawidłowo podpina się magazynek, który jest tak naprawdę bakterią, ale naparzałbym bym tym na okrągło. To jest lepsze niż Mortal Kombatant 11 na xboxa !!!!oneoneone.

System mantis blackbeard to automatyczny system resetowania spustu. Ewidentnie hamburgery nie umio w reklamę, bo jakbym wiedział że ten system to 2in1 to już bym w kwietniu 2021 tego trenażera był zakupił.

Okazuje się, że system na podczerwień IR780 działa także przy świetle dziennym i ma opcję red dot... a tutaj już aplikacje typu LaserHIT lub Mantis Laser Academy widzą ten punkt trafienia. Zatem wersja na podczerwień działa z trenażerem multimedialnym, dla którego jest dedykowana ale także z telefonem + każdą tarczą i apką na smartfona i to w trakcie dnia ;]pyt:
1) Gdyby takie coś istniało do platformy AK to wytwórca DIY zostałby zasypany górami albo kupami złota ;] Komuś by się chciało takie cosik elektronicznego zmontować do akacza w opakowaniu wydrukowanym 3D ??

2) strzelał już ktoś z blackbearda ? Jakie macie wrażenia i jak wyglądają Wasze treningi na sucho ??


TForum >> Sprzęt >> trenażer Mantis Blackbeard - pierwsza polska prezentacja ;)

^^