Tysiąc licencji zawodniczych 2019

Nasz niemal samoświadomy system informatyczny oznajmił dzisiaj, że w bieżącym roku już łącznie tysiąc zawodników KS Amator uzyskało lub przedłużyło licencję zawodniczą Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Całkiem nieźle!

Stowarzyszenie KS Amator to jedna z największych organizacji strzeleckich w całym kraju. Staramy się maksymalnie ułatwiać dostęp do sportu strzeleckiego, żeby jak najwięcej praworządnych Polaków mogło spróbować pierwszych kroków w naszej wspólnej pasji.
Sport strzelecki to prospołeczny, nowoczesny i ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. Łatwiejszy niż squash, tańszy niż wakeboard, bezpieczniejszy niż skoki spadochronowe. Dostępny cały rok — w przeciwieństwie do snowboardu. Niższa granica wejścia niż szybowce. Nie męczy tak, jak kolarstwo. Zero agresji, zero konfrontacji, w odróżnieniu od piłki nożnej, rugby, czy sztuk walki. Całkowicie legalny i zgodny z prawem, nie to co poker.

Każdy Polak może posiadać broń palną, trenować, brać udział w zawodach, podnosić swoje kompetencje. Zabierać znajomych lub rodzinę na strzelnicę i dobrze spędzać czas bawiąc się w coraz szerszym gronie praworządnych obywateli. Na strzelnicy spotykasz ludzi kulturalnych i na poziomie.

Dołącz do nas, wszystko Ci pokażemy i wyjaśnimy. Prowadzimy regularne szkolenia i kursy, które wprowadzą Cię w strzelectwo. Pomożemy Ci pogłębić swoją wiedzę i umiejętności, damy możliwość praktyki i rywalizacji z innymi pasjonatami. Poznasz nowych znajomych, nareszcie będzie na co wydawać pieniędze, które zalegają Ci niepotrzebnie na koncie :)

Zacznij uprawiać sport strzelecki. Pomożemy Ci: tylko w tym roku robiliśmy to tysiąc razy.

10 thoughts on “Tysiąc licencji zawodniczych 2019

  1. Avatarhrabia

    To jest niesamowity sukces pomyslodawcy i wykonawcy pomyslu! To takze rewolucja w polskim skostnialym systemie! Do Prezesa – dzialaniami Braterstwa zmieniasz ten kraj… Tego sie juz nie odwroci, bo ludzie ktorzy w to weszli (a weszly masy i ciagle wchodza nowi) nie zapomna, nawet jak bedzie zmieniane prawo. To jest zmiana systemowa, przynajmniej na okres jednego pokolenia!

  2. AvatarTomekL

    ,,Sport strzelecki to prospołeczny, nowoczesny i ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. Łatwiejszy niż squash, tańszy niż wakeboard, bezpieczniejszy niż skoki spadochronowe. Dostępny cały rok — w przeciwieństwie do snowboardu. Niższa granica wejścia niż szybowce. Nie męczy tak, jak kolarstwo. Zero agresji, zero konfrontacji, w odróżnieniu od piłki nożnej, rugby, czy sztuk walki. Całkowicie legalny i zgodny z prawem, nie to co poker”. Ten tekst poprawił mój dzień :D

Dodaj komentarz