W świetle jupiterów

Braterstwo idzie do przodu pełną parą. Dziesiątki nowych członków każdego dnia, strzelania, pomoc prawna i tematyczna — to już szara codzienność. Teraz wkroczyliśmy śmiało w świat celebrytów i magnetyzującego showbiznesu.

Telewizja Echo24 przygotowała reportaż na temat naszej powstającej Wrocławskiej Federacji Strzeleckiej, której celem jest zwiększenie dostępności obiektów strzeleckich na terenie Wrocławia i okolic. Naszą misją jest otwieranie nowych, poprawianie istniejących, udostępnianie już działających strzelnic. Federacja będzie zrzeszała kilka stowarzyszeń strzeleckich z rejonu, będziemy też chętnie współdziałać z innymi stowarzyszeniami. Już teraz list intencyjny podpisali Strzelcy Wrocławia, Braterstwo oraz LOK (zarówno klub sportowy, jak i dolnośląskie kierownictwo).

Tak istotne wydarzenie nie mogło ujść uwadze reporterów. Na stronie Echo24.tv jest krótki materiał, w którym błyskotliwie i klarownie opisujemy swoje plany.
Na uwagę zasługuje profesjonalizm prezentowanego sprzętu i obsługi technicznej strzelania, bezbłędna organizacja oraz bijąca z naszych twarzy determinacja. To jest właśnie nasz chleb powszedni!

Następnego dnia kontynuowałem moją karierę medialną. Ponieważ poddane edycji i postprodukcji reportaże mogą przekłamywać mój bezpośredni, szczery przekaz, tym razem było to wejście na żywo, na gorąco, bez cięć i dubli. Wszystko zostało uwiecznione na youtube.
Zachęcam do komentowania. Nieważne jakie komentarze, byle nazwiska nie przekręcić.

[potencjalnie część tekstu może zawierać śladowe ilości ironii]

13 thoughts on “W świetle jupiterów

 1. Avatarlukasz.nowicki

  No, fajnie zobaczyć prezesa :) Szczególnie, że dobrze wypada medialnie, więc o tę stronę możemy być spokojni. I też człowiek ma jakieś tam poczucie dumy, że jest jednym z tych ziarenek co – mam nadzieję – stworzą lawinę.

  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   Sprzedawanie gadżetów wymaga działalności gospodarczej, nie jest specjalnie zyskowne i zabiera sporo czasu. Naklejki i jedną przypinkę wrzucam teraz każdemu do koperty z zaświadczeniem (są tanie), naszywki są organizowane przez chłopaków na forum.

   Koszulek, czapek, itp nie planujemy. NIe uważam tego za celowe, ale jeśli ktoś chce zrobić parę sztuk i sprzedawać na forum, wolna droga. Nie przeszkadza mi to.

Dodaj komentarz