W świetle jupiterów

Braterstwo idzie do przodu pełną parą. Dziesiątki nowych członków każdego dnia, strzelania, pomoc prawna i tematyczna — to już szara codzienność. Teraz wkroczyliśmy śmiało w świat celebrytów i magnetyzującego showbiznesu.

Telewizja Echo24 przygotowała reportaż na temat naszej powstającej Wrocławskiej Federacji Strzeleckiej, której celem jest zwiększenie dostępności obiektów strzeleckich na terenie Wrocławia i okolic. Naszą misją jest otwieranie nowych, poprawianie istniejących, udostępnianie już działających strzelnic. Federacja będzie zrzeszała kilka stowarzyszeń strzeleckich z rejonu, będziemy też chętnie współdziałać z innymi stowarzyszeniami. Już teraz list intencyjny podpisali Strzelcy Wrocławia, Braterstwo oraz LOK (zarówno klub sportowy, jak i dolnośląskie kierownictwo).

Tak istotne wydarzenie nie mogło ujść uwadze reporterów. Na stronie Echo24.tv jest krótki materiał, w którym błyskotliwie i klarownie opisujemy swoje plany.
Na uwagę zasługuje profesjonalizm prezentowanego sprzętu i obsługi technicznej strzelania, bezbłędna organizacja oraz bijąca z naszych twarzy determinacja. To jest właśnie nasz chleb powszedni!

Następnego dnia kontynuowałem moją karierę medialną. Ponieważ poddane edycji i postprodukcji reportaże mogą przekłamywać mój bezpośredni, szczery przekaz, tym razem było to wejście na żywo, na gorąco, bez cięć i dubli. Wszystko zostało uwiecznione na youtube.
Zachęcam do komentowania. Nieważne jakie komentarze, byle nazwiska nie przekręcić.

[potencjalnie część tekstu może zawierać śladowe ilości ironii]

13 myśli nt. „W świetle jupiterów

 1. Avatarczarnyrobinsonek

  Dzięki filmikowi miałem okazję zobaczyć jak wygląda nasz szanowny prezes bo na żywo będzie pewnie nie prędko okazja sie spotkać (ze względu na znaczną odległość).

  Odpowiedz
 2. AvatarMruczino64

  w Braterstwie brakuje internetowego sklepu z naszywkami ,odznakami ,koszulkami,czapeczkami,kubkami,długopisami itp. To integruje i zachęca. Pozdrowienia dla wszystkich z Braterstwa.

  Odpowiedz
  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   Sprzedawanie gadżetów wymaga działalności gospodarczej, nie jest specjalnie zyskowne i zabiera sporo czasu. Naklejki i jedną przypinkę wrzucam teraz każdemu do koperty z zaświadczeniem (są tanie), naszywki są organizowane przez chłopaków na forum.

   Koszulek, czapek, itp nie planujemy. NIe uważam tego za celowe, ale jeśli ktoś chce zrobić parę sztuk i sprzedawać na forum, wolna droga. Nie przeszkadza mi to.

   Odpowiedz
 3. Avatarlukasz.nowicki

  No, fajnie zobaczyć prezesa :) Szczególnie, że dobrze wypada medialnie, więc o tę stronę możemy być spokojni. I też człowiek ma jakieś tam poczucie dumy, że jest jednym z tych ziarenek co – mam nadzieję – stworzą lawinę.

  Odpowiedz
 4. AvatarManiek

  Cały czas kuję do egzaminu, w zasadzie tylko te strony, strona egzamin jest najlepsza! stawia do pionu,
  Dzięki i pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *