Zawodnik KS Amator brązowym medalistą Mistrzostw Polski

Daniel Kania, zawodnik KS Amator, zdobył dzisiaj trzecie miejsce w konkurencji Pistolet standard 2 x 30 podczas Mistrzostw Polski Open w Bydgoszczy.

W trakcie zawodów Daniel uzyskał także 15. miejsce w konkurencji Pistolet centralnego zapłonu 30 strzałów. A to dopiero pierwszy dzień :)

Daniel jest zawodnikiem KS Amator od początku swojej przygody ze sportem strzeleckim w ramach PZSS. U nas uzyskał patent strzelecki i pierwszą licencję zawodniczą. W miarę naszych możliwości szkoleniowych prowadzimy Daniela na ścieżkę Igrzysk Olimpijskich, by dawał przykład innym zawodnikom z naszego stowarzyszenia!

Serdeczne gratulacje.

Pierwsze miejsce Daniela Kani

PS. Profesjonalnym klubom strzeleckim, które byłyby zainteresowane wzbogaceniem swojej reprezentacji o zdolnego strzelca, odstąpimy Daniela w oknie transferowym. Ekwiwalent szkoleniowy to 30 tys euro. Oferty tylko mailowo.

20 thoughts on “Zawodnik KS Amator brązowym medalistą Mistrzostw Polski

  1. AvatareQualibrum1

    Dziękuję wszystkim. Kolejny dzień zmagań zakończony małym sukcesem.. w PSP30 uzyskałem wynik 287/300 … serie kolejno.. 96,93,98 co rokowało na podium.. niestety, wszyscy dziś bili rekordy życiowe i zająłem… 8 miejsce… (3pkt do Mistrza Polski) l;)))

Dodaj komentarz