Zawody 03 marca odwołane

Nasze zawody 03 marca, czyli w sobotę zostały odwołane. W okolicy strzelnicy jest organizowany bieg, który kolidowałby z naszymi zajęciami.
Z powodu braku jakichkolwiek innych rezerwacji weekendowych w marcu, Braterstwo nie będzie mogło w tym czasie zorganizować ani jednych zawodów dla ponad 1500 członków, których zbieramy we Wrocławiu i okolicach.

Za to 03 marca organizujemy Otwarty Piknik Strzelecki (ogłoszenie nieco wyżej), na który zapraszamy wszystkich chętnych.

7 thoughts on “Zawody 03 marca odwołane

  1. AvatarAnanas

    Mam pytanie – te zawody planowane na 04.03, kiedy jeszcze były aktualne, wydaje mi się, że nie uwzględniały konkurencji CP. Dlaczego? Czy ta konkurencja będzie się w przyszłości odbywać, czy jest przewidziana do likwidacji? Miałam zamiar się wybrać, ale nie teraz, tylko bliżej lata, bo obecnie nie mam czasu jechać tak daleko.

  2. Avatarkejkej

    Cytuję:
    Dystans biegu będzie wynosił 4 kilometry, start zaplanowano na godzinę 14.00, a limit uczestników to 999 osób. Po raz pierwszy impreza charytatywna stanie się częścią większego wydarzenia. Podczas Otwarcia sezonu biegowego z Wroclaw Marathon Team, od rana wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z biegową ofertą Dolnego Śląska, zwiedzić Stadion Olimpijski, czy wziąć udział w inauguracji kolejnej edycji programu „I Ty możesz zostać maratończykiem”.

    Czyli sam bieg startuje o 14, ale impreza już od rana. Aż dziwne, że MCS nie zablokował także pikniku. ;)

Dodaj komentarz