Zawody Braterstwa: 01.10.2017

W niedzielę 01 października odbędą się zawody wpisane do kalendarza DZSS. Strzelamy na wszystkich osiach strzelnicy na Stadionie Olimipjskim we Wrocławiu (ul. Paderewskiego 35).
Godziny: 10:30 – 15:30.
Biuro zawodów czynne do 13.
Komunikat
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

Regulamin jest zatwierdzony, zawody wpisane do kalendarza DZSS, strzelnica rozgrzana, sędziowie czekają. Rozegramy siedem konkurencji, zgodnie z zatwierdzonym regulaminem [PDF]. Można startować w dowolnej ilości konkurencji. Warto wziąć ze sobą metryczki na wszystko, na wszelki wypadek.

Konkurencje
– Pcp25m5: pistolet czarnoprochowy, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 5 strzałów
– Pcz25m10z13: pistolet centralnego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Psp25m10z13: pistolet bocznego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Pdowolny50m5z8: pistolet dowolny, otwarte przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza TS/2, 5 ocenianych strzałów z 8
– Strzelba5: strzelba gładkolufowa, dystans 25m, tarcza TS/2, 5 strzałów breneką
– Ksp50m10z13l: karabin bocznego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza Ksp, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek
– Kcz50m10z13L: Karabin centralnego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej.
Osoby nie posiadające żadnego z ww. dokumentów mogą strzelać wyłącznie z własnej broni (czarnoprochowej).

Opłaty
Startowe od konkurencji wynosi 20 zł przy rejestracji ręcznej lub 10 zł przy rejestracji automatycznej w systemie rejestracji, dostępnym w zakładce Imprezy.

Rejestracja automatyczna jest gdy (wszystkie warunki są spełnione): generujesz metryczki poprzez system rejestracji, masz metryczki na zawodach, dane się zgadzają.
Rejestracja ręczna jest gdy (jakikolwiek warunek jest spełniony): nie masz ze sobą metryczek na zawodach, w metryczkach jest błąd, czy literówka. Wtedy trzeba jeszcze raz wypisać metryczki na miejscu, a płacisz 20 zł / konkurencja.

Wypożyczenie broni z amunicją do konkurencji
Centralny zapłon, strzelba: 20 zł
Boczny zapłon, czarnoprochowa: 10 zł

Sposób płatności
Przy rejestracji automatycznej możesz płacić gotówką lub z konta na Braterstwie. Z konta jest wygodniej, szybciej i łatwiej, więc polecamy tę metodę. Jednak jeśli nie masz środków na koncie w dniu zawodów: weź wydrukowane metryczki, zapłacisz niższą stawkę w biurze.
Przy rejestracji ręcznej możesz płacić jedynie gotówką, w biurze.

#### PROMOCJE ####
Zasady promocji:
1. Łączą się ze sobą. Wszystkie przysługujące zniżki zostaną uwzględnione przy liczeniu kosztów.
2. Nie dotyczą ewentualnych kosztów wypożyczenia broni (dodatkowo płatne).
3. Są liczone tylko przy rejestracji automatycznej i płatności z konta.

Dla kobiet
Kobiety płacą za starty nie więcej niż 20 zł, niezależnie od ilości startów. Czyli jeśli przychodzisz na 6 konkurencji, to zapłacisz 20 zł za startowe oraz ewentualnie dodatkową opłatę za wypożyczenie broni (jeśli nie masz własnej).

Rosnące zniżki na start
Opłata startowa jest obniżona o tyle punktów procentowych, ile razy startowałaś/eś w naszych zawodach PZSS w ciągu 12 miesięcy. Czyli, jeśli masz już 7 startów, to start będzie Cię kosztował o 7% mniej, czyli 9.30 zł.

Cześć i chwała dopuszczeniom
Jeśli należysz do grona osób, które za sprawą długoletnich dobrych rad śp. 9×19 uzyskały dopuszczenie do posiadania broni, przynieś legitymację dopuszczenia na zawody. Twoja łączna kwota opłat startowych zostanie obniżona o koszt dopuszczenia, czyli 10 zł.
Nikt już nie powie, że dopuszczenia się nie przydają. Wyrabiajcie dopuszczenia, można na tym nieźle zarobić (w perspektywie kilku lat ;]).
Promocja zadziała nie częściej niż raz na 12 miesięcy. Uznawane są legitymacje dopuszczeń dowolnego typu.

Nagrody
Nagroda: okulary balistyczne SwissEye Nighthawk.
Zwycięzca: drugi wynik w klasyfikacji czterech najlepszych dla danego zawodnika konkurencji. Wyniki przed sumowaniem są normalizowane, czyli wyniki w konkurencji mającej max 50 pkt są mnożone x 2. Dzięki temu wszystkie konkurencje są tak samo istotne.
Przykład: masz wyniki Ksp(75), Psp(83), Pcz(74), Strzelba(30 = znormalizowane 60), Kcz(54), Pcp (22 = znormalizowane 44). Najlepsze 4 konkurencje dla tych wyników to: Psp, Ksp, Pcz, Strzelba. Suma użyta do wyznaczania ogólnego rankingu = 83 + 75 + 74 + 60 = 292
Uwaga! osoby, które wygrały jedną nagrodę nie mogą wygrać w naszych zawodach nic przez kolejne 12 miesięcy.

Zapraszam do dyskusji na naszym forum

Dodaj komentarz