Zawody Braterstwa: 03.09.2017 (moc dopuszczeń)

W niedzielę 03 września (za tydzień) odbędą się zawody wpisane do kalendarza DZSS. Strzelamy na wszystkich osiach strzelnicy na Stadionie Olimipjskim we Wrocławiu (ul. Paderewskiego 35).

Komunikat
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

Regulamin jest zatwierdzony, zawody wpisane do kalendarza DZSS, strzelnica rozgrzana, sędziowie czekają. Rozegramy siedem konkurencji, zgodnie z zatwierdzonym regulaminem [PDF]. Można startować w dowolnej ilości konkurencji. Warto wziąć ze sobą metryczki na wszystko, na wszelki wypadek.

Konkurencje
– Pcp25m5: pistolet czarnoprochowy, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 5 strzałów
– Pcz25m10z13: pistolet centralnego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Psp25m10z13: pistolet bocznego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Pdowolny50m5z8: pistolet dowolny, otwarte przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza TS/2, 5 ocenianych strzałów z 8
– Strzelba5: strzelba gładkolufowa, dystans 25m, tarcza TS/2, 5 strzałów breneką
– Ksp50m10z13l: karabin bocznego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza Ksp, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek
– Kcz50m10z13L: Karabin centralnego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej.
Osoby nie posiadające żadnego z ww. dokumentów mogą strzelać wyłącznie z własnej broni (czarnoprochowej).

Opłaty
Startowe od konkurencji wynosi 20 zł przy rejestracji ręcznej lub 10 zł przy rejestracji automatycznej w systemie rejestracji, dostępnym w zakładce Imprezy.

Rejestracja automatyczna jest gdy (wszystkie warunki są spełnione): generujesz metryczki poprzez system rejestracji, masz metryczki na zawodach, dane się zgadzają.
Rejestracja ręczna jest gdy (jakikolwiek warunek jest spełniony): nie masz ze sobą metryczek na zawodach, w metryczkach jest błąd, czy literówka. Wtedy trzeba jeszcze raz wypisać metryczki na miejscu, a płacisz 20 zł / konkurencja.

Wypożyczenie broni z amunicją do konkurencji
Centralny zapłon, strzelba: 20 zł
Boczny zapłon, czarnoprochowa: 10 zł

Sposób płatności
Przy rejestracji automatycznej możesz płacić gotówką lub z konta na Braterstwie. Z konta jest wygodniej, szybciej i łatwiej, więc polecamy tę metodę. Jednak jeśli nie masz środków na koncie w dniu zawodów: weź wydrukowane metryczki, zapłacisz niższą stawkę w biurze.
Przy rejestracji ręcznej możesz płacić jedynie gotówką, w biurze.

#### PROMOCJE ####
Zasady promocji:
1. Łączą się ze sobą. Wszystkie przysługujące zniżki zostaną uwzględnione przy liczeniu kosztów.
2. Nie dotyczą ewentualnych kosztów wypożyczenia broni (dodatkowo płatne).
3. Są liczone tylko przy rejestracji automatycznej i płatności z konta.

Dla kobiet
Kobiety płacą za starty nie więcej niż 20 zł, niezależnie od ilości startów. Czyli jeśli przychodzisz na 6 konkurencji, to zapłacisz 20 zł za startowe oraz ewentualnie dodatkową opłatę za wypożyczenie broni (jeśli nie masz własnej).

Rosnące zniżki na start
Opłata startowa jest obniżona o tyle punktów procentowych, ile razy startowałaś/eś w naszych zawodach PZSS w ciągu 12 miesięcy. Czyli, jeśli masz już 7 startów, to start będzie Cię kosztował o 7% mniej, czyli 9.30 zł.

Cześć i chwała dopuszczeniom
Jeśli należysz do grona osób, które za sprawą długoletnich dobrych rad śp. 9×19 uzyskały dopuszczenie do posiadania broni, przynieś legitymację dopuszczenia na zawody. Twoja łączna kwota opłat startowych zostanie obniżona o koszt dopuszczenia, czyli 10 zł.
Nikt już nie powie, że dopuszczenia się nie przydają. Wyrabiajcie dopuszczenia, można na tym nieźle zarobić (w perspektywie kilku lat ;]).
Promocja zadziała nie częściej niż raz na 12 miesięcy. Uznawane są legitymacje dopuszczeń dowolnego typu.

Nagrody
Nagroda: okulary balistyczne SwissEye Nighthawk.
Zwycięzca: drugi wynik w klasyfikacji czterech najlepszych dla danego zawodnika konkurencji. Wyniki przed sumowaniem są normalizowane, czyli wyniki w konkurencji mającej max 50 pkt są mnożone x 2. Dzięki temu wszystkie konkurencje są tak samo istotne.
Przykład: masz wyniki Ksp(75), Psp(83), Pcz(74), Strzelba(30 = znormalizowane 60), Kcz(54), Pcp (22 = znormalizowane 44). Najlepsze 4 konkurencje dla tych wyników to: Psp, Ksp, Pcz, Strzelba. Suma użyta do wyznaczania ogólnego rankingu = 83 + 75 + 74 + 60 = 292
Uwaga! osoby, które wygrały jedną nagrodę nie mogą wygrać w naszych zawodach nic przez kolejne 12 miesięcy.

Zapraszam do dyskusji na naszym forum

11 myśli nt. „Zawody Braterstwa: 03.09.2017 (moc dopuszczeń)

 1. AvatarDDW

  Mam pytanie apropo wypożyczenia broni. Do jakich konkurencji są one dostępne? Do wszystkich? Bo że strzelba i karabin bocznego zapłonu jest to wiem, ale jak np. wyglada sprawa z KCZ?

  Odpowiedz
 2. AvatarMikołaj Bartnicki

  Każdą z dostępnych konkurencji możesz strzelać z wypożyczonej broni, osobiście tak zrobiłem podczas ostatnich zawodów. Klub jest dobrze wyposażony.

  Odpowiedz
 3. AvatarKruk

  a ja mam jeszcze pytanie jaki najlepiej podać tytuł płatności uzupełniając swoje konto na zawody?

  Odpowiedz
  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   Zawsze wpłacaj tak jak jest wpisane w profilu „Składka członkowska [Imię] [Nazwisko]”. Bo to są opłaty na składkę członkowską, z której możesz potem korzystać z oferty stowarzyszenia dla jego członków.

   Odpowiedz
 4. AvatarMariuszS

  Warto uwzględnić problemy z dojazdem i parkowaniem z uwagi na mecz żużlowy. Ostatnio mnie nie było przy takiej okazji ale kilka osób już o tym pisało.

  Odpowiedz
  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   Bo zawody zostały skrócone przez administrację obiektu. Nie zdążylibyśmy przerobić nawet 1/3 chętnych na PCP. Zatem wolę, żeby wszyscy zdążyli odstrzelać standardowe konkurencje, niż żeby był chaos.

   Sorry, to było od nas niezależne.

   Odpowiedz
 5. Avatarireneuszp

  Dzięki za dobrze zorganizowane zawody. Wjazd bramką D super sprawa. Good Job! Kiedy podliczycie wyniki? Pozdrawiam

  Odpowiedz
 6. AvatarRichard Cory

  Jak zawsze organizacja pierwsza klasa :) Dzięki za super zabawę i czekam na wyniki ;)

  Odpowiedz
 7. AvatarMasakrathor

  Dobra Robota! Organizacja zawodów super. Wszystko sprawnie, bezpiecznie, bez zbędnych przestojów. Rekordy osobiste pobite :) Czekam na kolejny termin.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *