Zawody Braterstwa, 14.04.2018

W sobotę 14 kwietnia 2018 odbędą się zawody strzeleckie, wpisane do kalendarza DZSS.
Miejsce: Strzelnica na Stadionie Olimipjskim we Wrocławiu (ul. Paderewskiego 35).
Komunikat
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

Godziny: 13:30 – 18:30
Biuro zawodów zamyka się dwie godziny przed końcem imprezy.

Regulamin jest zatwierdzony, zawody wpisane do kalendarza DZSS, strzelnica rozgrzana, sędziowie czekają. Można startować w dowolnej ilości konkurencji. Warto wziąć ze sobą metryczki na wszystko, na wszelki wypadek.

Konkurencje
— Kcz50m10z13L: Karabin centralnego zapłonu, 50m, 10 strzałów ocenianych z 13 leżąc, tarcza TS/2
— Ksp50m10z13L: Karabin sportowy, 50m, 10 strzałów ocenianych z 13 leżąc, tarcza Ksp
— Pcz25m10z13: Pistolet centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Psp25m10z13: Pistolet sportowy, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Strzelba25m5: Strzelba gładkolufowa, 25m, 5 strzałów stojąc, breneka, tarcza TS/2

Trening w trakcie zawodów
Wprowadziliśmy ostatnio usprawnienie: darmowy trening w trakcie zawodów. Dopóki na zawodach nie ma przesadnych tłumów (czyli pewnie do kwietnia – maja), mamy trochę stanowisk wolnych. Nie wolno marnować rzadkiego zasobu, jakim jest strzelnica.
Z tego powodu podczas zawodów będzie minimum 6 torów dostępnych do darmowego treningu dla wszystkich osób z własną bronią palną. Przyjdź, wpisz się do książki i postrzelaj sobie bez dodatkowych opłat.

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej. Wystarczy którykolwiek z tych dokumentów.
Osoby nie posiadające żadnego z ww. dokumentów mogą strzelać wyłącznie z własnej broni (czarnoprochowej), jeśli konkurencja czarnoprochowa jest na liście rozgrywanych konkurencji.

Rejestracja
Obowiązuje rejestracja elektroniczna poprzez nasz system rejestracji. Wydrukuj metryczki i zabierz ze sobą. Rejestracja elektroniczna jest szybka, łatwa i oszczędza nasz wspólny czas. A do tego jest obowiązkowa dla wszystkich.

8 myśli nt. „Zawody Braterstwa, 14.04.2018

  1. AvatarMatka

    Potwierdziło się. Jak zwykle na imprezach Braterstwa jest super. Byłem na zawodach pierwszy raz i byłem pewien, że przejście moich kilku konkurencji potrwa z 4 godziny. Było tak sprawnie, że zacząłem żałować, że już koniec :-). Dzięki wszystkim organizującym zawody za trud. Trzeba się było napracować.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz