Zawody Braterstwa 15.10.2017

W niedzielę 15 października odbędą się zawody wpisane do kalendarza DZSS. Strzelamy na strzelnicy Stadionu Olimipjskiego we Wrocławiu (ul. Paderewskiego 35).
Godziny: 08:45 – 15:30.
Biuro zawodów czynne do 13.
Komunikat
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

Regulamin [PDF] jest zatwierdzony, zawody wpisane do kalendarza DZSS, strzelnica rozgrzana, sędziowie czekają. Można startować w dowolnej ilości konkurencji. Warto wziąć ze sobą metryczki na wszystko, na wszelki wypadek.

Konkurencje
– Pcz25m10z13: pistolet centralnego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Psp25m10z13: pistolet bocznego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Strzelba5: strzelba gładkolufowa, dystans 25m, tarcza TS/2, 5 strzałów breneką
– Ksp50m10z13l: karabin bocznego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza Ksp, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek
– Kcz50m10z13L: Karabin centralnego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej.

Opłaty
Startowe od konkurencji wynosi 20 zł przy rejestracji ręcznej lub 10 zł przy rejestracji automatycznej w systemie rejestracji, dostępnym w zakładce Imprezy.

Rejestracja automatyczna jest gdy (wszystkie warunki są spełnione): generujesz metryczki poprzez system rejestracji, masz metryczki na zawodach, dane się zgadzają.
Rejestracja ręczna jest gdy (jakikolwiek warunek jest spełniony): nie masz ze sobą metryczek na zawodach, w metryczkach jest błąd, czy literówka. Wtedy trzeba jeszcze raz wypisać metryczki na miejscu, a płacisz 20 zł / konkurencja.

Wypożyczenie broni z amunicją do konkurencji
Centralny zapłon, strzelba: 20 zł
Boczny zapłon: 10 zł

Sposób płatności
Przy rejestracji automatycznej możesz płacić gotówką lub z konta na Braterstwie. Z konta jest wygodniej, szybciej i łatwiej, więc polecamy tę metodę. Jednak jeśli nie masz środków na koncie w dniu zawodów: weź wydrukowane metryczki, zapłacisz niższą stawkę w biurze.
Przy rejestracji ręcznej możesz płacić jedynie gotówką, w biurze.

#### PROMOCJE ####
Zasady promocji:
1. Łączą się ze sobą. Wszystkie przysługujące zniżki zostaną uwzględnione przy liczeniu kosztów.
2. Nie dotyczą ewentualnych kosztów wypożyczenia broni (dodatkowo płatne).
3. Są liczone tylko przy rejestracji automatycznej i płatności z konta.

Dla kobiet
Kobiety płacą za starty nie więcej niż 20 zł, niezależnie od ilości startów. Czyli jeśli przychodzisz na 6 konkurencji, to zapłacisz 20 zł za startowe oraz ewentualnie dodatkową opłatę za wypożyczenie broni (jeśli nie masz własnej).

Rosnące zniżki na start
Opłata startowa jest obniżona o tyle punktów procentowych, ile razy startowałaś/eś w naszych zawodach PZSS w ciągu 12 miesięcy. Czyli, jeśli masz już 7 startów, to start będzie Cię kosztował o 7% mniej, czyli 9.30 zł.

Cześć i chwała dopuszczeniom
Jeśli należysz do grona osób, które za sprawą długoletnich dobrych rad śp. 9×19 uzyskały dopuszczenie do posiadania broni, przynieś legitymację dopuszczenia na zawody. Twoja łączna kwota opłat startowych zostanie obniżona o koszt dopuszczenia, czyli 10 zł.
Promocja zadziała nie częściej niż raz na 12 miesięcy. Uznawane są legitymacje dopuszczeń dowolnego typu.

Zapraszam do dyskusji na naszym forum

7 myśli nt. „Zawody Braterstwa 15.10.2017

Dodaj komentarz