Zawody Braterstwa 15.10.2017

W niedzielę 15 października odbędą się zawody wpisane do kalendarza DZSS. Strzelamy na strzelnicy Stadionu Olimipjskiego we Wrocławiu (ul. Paderewskiego 35).
Godziny: 08:45 – 15:30.
Biuro zawodów czynne do 13.
Komunikat
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

Regulamin [PDF] jest zatwierdzony, zawody wpisane do kalendarza DZSS, strzelnica rozgrzana, sędziowie czekają. Można startować w dowolnej ilości konkurencji. Warto wziąć ze sobą metryczki na wszystko, na wszelki wypadek.

Konkurencje
– Pcz25m10z13: pistolet centralnego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Psp25m10z13: pistolet bocznego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Strzelba5: strzelba gładkolufowa, dystans 25m, tarcza TS/2, 5 strzałów breneką
– Ksp50m10z13l: karabin bocznego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza Ksp, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek
– Kcz50m10z13L: Karabin centralnego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej.

Opłaty
Startowe od konkurencji wynosi 20 zł przy rejestracji ręcznej lub 10 zł przy rejestracji automatycznej w systemie rejestracji, dostępnym w zakładce Imprezy.

Rejestracja automatyczna jest gdy (wszystkie warunki są spełnione): generujesz metryczki poprzez system rejestracji, masz metryczki na zawodach, dane się zgadzają.
Rejestracja ręczna jest gdy (jakikolwiek warunek jest spełniony): nie masz ze sobą metryczek na zawodach, w metryczkach jest błąd, czy literówka. Wtedy trzeba jeszcze raz wypisać metryczki na miejscu, a płacisz 20 zł / konkurencja.

Wypożyczenie broni z amunicją do konkurencji
Centralny zapłon, strzelba: 20 zł
Boczny zapłon: 10 zł

Sposób płatności
Przy rejestracji automatycznej możesz płacić gotówką lub z konta na Braterstwie. Z konta jest wygodniej, szybciej i łatwiej, więc polecamy tę metodę. Jednak jeśli nie masz środków na koncie w dniu zawodów: weź wydrukowane metryczki, zapłacisz niższą stawkę w biurze.
Przy rejestracji ręcznej możesz płacić jedynie gotówką, w biurze.

#### PROMOCJE ####
Zasady promocji:
1. Łączą się ze sobą. Wszystkie przysługujące zniżki zostaną uwzględnione przy liczeniu kosztów.
2. Nie dotyczą ewentualnych kosztów wypożyczenia broni (dodatkowo płatne).
3. Są liczone tylko przy rejestracji automatycznej i płatności z konta.

Dla kobiet
Kobiety płacą za starty nie więcej niż 20 zł, niezależnie od ilości startów. Czyli jeśli przychodzisz na 6 konkurencji, to zapłacisz 20 zł za startowe oraz ewentualnie dodatkową opłatę za wypożyczenie broni (jeśli nie masz własnej).

Rosnące zniżki na start
Opłata startowa jest obniżona o tyle punktów procentowych, ile razy startowałaś/eś w naszych zawodach PZSS w ciągu 12 miesięcy. Czyli, jeśli masz już 7 startów, to start będzie Cię kosztował o 7% mniej, czyli 9.30 zł.

Cześć i chwała dopuszczeniom
Jeśli należysz do grona osób, które za sprawą długoletnich dobrych rad śp. 9×19 uzyskały dopuszczenie do posiadania broni, przynieś legitymację dopuszczenia na zawody. Twoja łączna kwota opłat startowych zostanie obniżona o koszt dopuszczenia, czyli 10 zł.
Promocja zadziała nie częściej niż raz na 12 miesięcy. Uznawane są legitymacje dopuszczeń dowolnego typu.

Zapraszam do dyskusji na naszym forum

7 myśli nt. „Zawody Braterstwa 15.10.2017

 1. AvatardrAlex

  Jestem po zawodach. Chwale organizacje i atmosferę wielki szacun . przyjechalem 150 km i mam w zamiarze brac udzial w kolejnych.

  Odpowiedz
 2. Avatartytus160

  Jak zwykle najszybsze komunikaty po zawodach we Wszechświecie! Dzisiaj atmosfera luźna i spokojna a i tak na liście z wynikami ponad 100 osób. Tak trzymać!

  Odpowiedz
 3. AvatarMasakrathor

  Kolejne fajne zawody. Pod koniec można było sobie potrenować. Wszystko na pełnym luzie. SUPER!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *