Zawody Braterstwa: 19.08.2017 (dalsze promocje)

W sobotę 19 sierpnia (za 2 tygodnie) odbędą się zawody wpisane do kalendarza DZSS. Strzelamy na wszystkich osiach strzelnicy na Stadionie Olimipjskim we Wrocławiu (ul. Paderewskiego 35).
Tym razem strzelamy już też karabin centralnego zapłonu!
Start o 9 rano, koniec o 15:30.

Komunikat już jest gotowy!
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

Biuro zawodów czynne do 14.

Regulamin jest już zatwierdzony, zawody wpisane do kalendarza, strzelnica rozgrzana, sędziowie są. Rozegramy siedem konkurencji, zgodnie z zatwierdzonym regulaminem [PDF]. Można startować w dowolnej ilości konkurencji. Warto wziąć ze sobą metryczki na wszystko, na wszelki wypadek.

Konkurencje
– Pcp25m5: pistolet czarnoprochowy, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 5 strzałów
– Pcz25m10z13: pistolet centralnego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
– Psp25m10z13: pistolet bocznego zapłonu, otwarte przyrządy celownicze, dystans 25m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13
Pdowolny50m5z8: pistolet dowolny, otwarte przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza TS/2, 5 ocenianych strzałów z 8
– Strzelba5: strzelba gładkolufowa, dystans 25m, tarcza TS/2, 5 strzałów breneką
– Ksp50m10z13l: karabin bocznego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza Ksp, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek
Kcz50m10z13L: Karabin centralnego zapłonu, mechaniczne przyrządy celownicze, dystans 50m, tarcza TS/2, 10 ocenianych strzałów z 13, pozycja leżąca bez podpórek

Opłaty
Opłata za konkurencję wynosi 20 zł przy rejestracji ręcznej lub 10 zł przy rejestracji automatycznej w systemie rejestracji, dostępnym w zakładce Imprezy.

Rejestracja automatyczna jest gdy (wszystkie warunki są spełnione): generujesz metryczki poprzez system rejestracji, masz metryczki na zawodach, dane się zgadzają.

Rejestracja ręczna jest gdy (jakikolwiek warunek jest spełniony): nie masz ze sobą metryczek na zawodach, w metryczkach jest błąd, czy literówka. Wtedy trzeba jeszcze raz wypisać metryczki na miejscu, a płacisz 20 zł / konkurencja.

Sposób płatności
Przy rejestracji automatycznej możesz płacić gotówką lub z konta na Braterstwie. Z konta jest wygodniej, szybciej i łatwiej, więc polecamy tę metodę. Jednak jeśli nie masz środków na koncie w dniu zawodów: weź wydrukowane metryczki, zapłacisz niższą stawkę w biurze.

Przy rejestracji ręcznej możesz płacić jedynie gotówką, w biurze.

Dodatkowa obniżka startowego
Aby umożliwić jak najczęstsze uprawianie sportu strzeleckiego, obniżamy opłaty. Jeśli będziesz na naszych zawodach częściej niż raz, opłata startowa w kolejnych zawodach będzie obniżona o tyle punktów procentowych, ile masz zapisanych startów w naszych zawodach PZSS w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Obniżka jest tylko przy rejestracji automatycznej i płatności z konta. Cena nie spadnie poniżej zera :)

Przykład
Masz historię 9 startów w poprzednich zawodach. Zarejestrowałaś/eś się na obecne zawody automatycznie (bo szybciej), płacisz z konta (bo wygodniej). Starty będą Cię kosztowały: 10 zł * (1 – 0.01 * 9) = 9.10 zł.
Promocja łączy się z innymi promocjami (np dla kobiet).

Obecnie, po wprowadzeniu promocji, łączne 12 miesięczne opłaty za zawody nie przekroczą 525 zł dla mężczyzn (obniżka o -70%!) i około 330 zł (-32%) dla kobiet. Mam nadzieję, że zachęci to kolejne osoby do uprawiania strzelectwa sportowego we Wrocławiu.
Uwaga! Ewentualna opłata za broń i amunicję, jeśli nie masz własnej, jest naliczana osobno, w normalnej wysokości.

Dla kobiet
Kobiety, które zarejestrują się w systemie zapłacą za starty nie więcej niż 20 zł, niezależnie od ilości startów. Warunkiem jest rejestracja w systemie, wydrukowanie metryczek i zabranie ich na zawody. Czyli „rejestracja automatyczna”.
Uwaga! Ewentualna opłata za broń i amunicję, jeśli nie masz własnej, jest naliczana osobno, w normalnej wysokości.

Wypożyczenie broni i amunicji
Centralny zapłon, strzelba: 20 zł
Boczny zapłon, czarnoprochowa: 10 zł
Płatność: na miejscu, gotówką, lub po zawodach z konta, jeśli masz odpowiednie saldo.

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej.
Osoby nie posiadające żadnego z ww. dokumentów mogą strzelać wyłącznie z własnej broni (czarnoprochowej).

Nagrody
Nagroda w tej edycji zawodów: okulary balistyczne SwissEye Nighthawk.
Zwycięzca: drugi wynik w klasyfikacji czterech najlepszych dla danego zawodnika konkurencji. Wyniki przed sumowaniem są normalizowane, czyli wyniki w konkurencji mającej max 50 pkt są mnożone x 2. Dzięki temu wszystkie konkurencje są tak samo istotne.
Przykład: masz wyniki Ksp(75), Psp(83), Pcz(74), Strzelba(30 = znormalizowane 60), Kcz(54), Pcp (22 = znormalizowane 44). Najlepsze 4 konkurencje dla tych wyników to: Psp, Ksp, Pcz, Strzelba. Suma użyta do wyznaczania ogólnego rankingu = 83 + 75 + 74 + 60 = 292

Uwaga! osoby, które wygrały jedną nagrodę nie mogą wygrać w naszych zawodach nic przez kolejne 12 miesięcy.

Zapraszam do dyskusji na naszym forum

6 myśli nt. „Zawody Braterstwa: 19.08.2017 (dalsze promocje)

Dodaj komentarz