Zawody Braterstwa, 26.05.2018 (darmowe)

W sobotę 26 maja 2018 odbędą się zawody strzeleckie, wpisane do kalendarza DZSS.
Miejsce: Strzelnica na Stadionie Olimipjskim we Wrocławiu (ul. Paderewskiego 35).
Komunikat
Pobierz komunikat [PDF]
Pobierz klasyfikację zawodów [PDF]

Koszt startowego: 0 zł.
Godziny: 09:00 – 19:00
Biuro zawodów zamyka się dwie godziny przed końcem imprezy.

Po raz pierwszy organizujemy zawody zgłoszone do kalendarza wojewódzkiego z darmowym startowym dla wszystkich. Czyli wpadasz z metryczkami, strzelasz konkurencje dobrze się bawiąc i idziesz do domu. Jeśli masz naboje i broń, to nie potrzebujesz ani grosza.
Darmowe startowe obejmuje zawodników wszystkich klubów. W Braterstwie każdy strzelec jest ważny :)

Konkurencje
— Pcz25m10z13: Pistolet centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Psp25m10z13: Pistolet sportowy, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Strzelba25m5: Strzelba gładkolufowa, 25m, 5 strzałów stojąc, breneka, tarcza TS/2

Lista konkurencji jest ograniczona, bo dysponujemy wyłącznie osią 25m. Na początek (od 9 do 12) będzie to 12 stanowisk, ale po godzienie 12 już 20 stanowisk.

Trening w trakcie zawodów
Po godzinie 12.00, gdy otworzy się druga oś będzie można spokojnie potrenować w trakcie zawodów. Rano raczej nie będzie tej możliwości: musimy zmieścić wszystkich zawodników.

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej. Wystarczy którykolwiek z tych dokumentów.

Rejestracja
Obowiązuje rejestracja elektroniczna poprzez nasz system rejestracji. Wydrukuj metryczki i zabierz ze sobą. Rejestracja elektroniczna jest szybka, łatwa i oszczędza nasz wspólny czas. A do tego jest obowiązkowa dla wszystkich.

24 thoughts on “Zawody Braterstwa, 26.05.2018 (darmowe)

 1. AvatarWojt1994

  Moje pierwsze zawody jako członek KS Amator i powiem szczerze, że było świetnie :) Kapitalna atmosfera, bardzo uprzejmi i dobrze przygotowani prowadzący, płynnie przeprowadzone strzelania. Dodatkowo ciekawy wybór broni (liczę jeszcze na karabin przy następnej okazji) i atrakcyjne ceny przy wypożyczaniu. Myślałem, że będę miał więcej problemów przy ogarnięciu się w procedurach w nowym miejscu, ale dzięki uprzejmym organizatorom wszystko poszło jak pomaśle. Dzięki za Waszą pracę i poświęcenie!

 2. AvatarGreg0666

  Super organizacja! super atmosfera! ceny za wypożyczenie broni śmieszne, robicie tam mega robotę! jak by jeszcze był karabin to już pełnia szczęścia. Dziękuję wszystkim, dzięki którym te zawody mogły się odbyć, zajebista robota panowie i pani?/panie? :D

 3. Avatarsuley

  Mega pozytywnie! Wyniki tego samego dnia co zawody to dla mnie nowosc. Na 100% jeszcze nie raz pojawie sie na imprezach braterstwa. Bardzo sprawnie poszlo wszystkie starty zaliczone, wielka szkoda ze nie bylo karabinu :(

 4. AvatarJuh87

  Wielkie dzięki dla wszystkich którzy poświęcili swój czas aby te zawody mogły się odbyć.
  Były to moje pierwsze zawody i bardzo mi się podobał klimat i organizacja.
  A wynik w generalnej też mnie ucieszył.
  Do zobaczenia następnym razem :)

  1. AvatarMatka

   Nie konkurencja :-) tylko „koledzy z innych klubów” i nie mam tu na myśli zawodników i kolekcjonerów :-). Ci są zapewne za naszymi rozwiązaniami. Ponowiłem wpis bo wskoczył gdzie tam bez kontekstu. Przepraszam

Dodaj komentarz