Zawody luty 2017

Kolejne zawody korespondencyjne za nami. Luty to eksplozja frekwencji. Im cieplej tym więcej. Powoli nabiera to naprawdę dobrego kształtu. 70 osób, 237 startów! (Zobacz protokół).
Automatycznie wystartowały kolejne zawody. Zachęcam do wzięcia udziału w tych bezpłatnych zawodach; są ku temu bardzo dobre powody.

13 myśli nt. „Zawody luty 2017

 1. Avatarinspektor02

  Tak trzymać!
  W ramach transparentności i czego tam jeszcze, w linku poniżej szczegółowa dokumentacja z moich ostatnich zawodów, z 26.02.2017. Tym razem o wiele gorzej jak poprzednio – 2 tygodniowa przerwa na strzelnicy robi niestety swoje.
  https://goo.gl/photos/PSC3xNqf487bB3tT7

  Odpowiedz
   1. Avatarinspektor02

    Wiadomo, że to zabawa, ale i wzajemne zaufanie. Stąd nie zaszkodzi, jakby każdy z zawodników – w miarę możliwości, rzecz jasna – mógł pochwalić się swoimi wynikami. Tymi dobrymi i tymi złymi. Zobaczyć przestrzeliny na tarczy, to co innego, jak odnotować tylko suchy wynik liczbowy.

    Odpowiedz
  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   W profilu, w zakładce „zawody” jest regulamin. Ukryty na górze strony, pokazuje się po naciśnięciu przycisku „pokaż wprowadzenie”

   Odpowiedz
   1. AvatarBea

    Mam jedno pytanie: czy można do tej samej tarczy zrobić strzały próbne (5 np.), po czym oczywiście odjąć je od wyniku?

    Odpowiedz
    1. AvatarKS Amator Autor wpisu

     Tak, jeśli je oznaczysz, żebyś wiedziała, które są próbne to bez problemu. Staraj się liczyć wyniki rzetelnie i uczciwie, na tym polega cała zabawa.

     Odpowiedz
     1. AvatarBeata

      Jasne! Uczciwość to podstawa. Co to zresztą za satysfakcja wpisywać oszukane wyniki? Oszukany wynik nie zmienia umiejętności. Rozczuliło mnie, gdy niektórzy podawali wynik 1.

 2. AvatarRed Siedemosiem

  Jejku, jakie teraz to wszystko proste. Bylem wczoraj na strzelnicy, strzelilem 8 konkurencji. O jeden osobostart pobilem swoj rekord. Byloby w sumie 9, ale strzelba ze srotu jednak ni jak nie da sie policzyc ;) A przy okazji jestem w lekkim szoku, ze tak dobrze strzela mi sie z rewolwerow… (nie strzelalem z nich juz chyba 2 lata).

  Odpowiedz
 3. AvatarKamilK

  Ha, nowy rekord. 10 konkurencji!!! I znowu nie bylo breneki, wiec niestety nie moglem zaliczyc „strzelby5” :/
  Co prawda strzelilem sobie 5 razy na 25m ze srutu do tarczy, ale kolejny raz mi szkoda.

  Odpowiedz
  1. AvatarKS Amator Autor wpisu

   Lepiej idź na rekord w postaci wyniku, a nie ilości konkurencji. Robienie zbyt dużej ilości konkurencji na raz to błąd, który się odbija na wynikach. A my uprawiamy sport strzelecki, więc bardzo nam zależy na podnoszeniu osiągów, prawda? :)

   Odpowiedz
   1. AvatarKamilK

    Bardzo chcialbym strzelac duzo lepiej, ale niestety – nie posiadajac wlasnej broni palnej jest to mocno utrudnione. Natomiast ilosc startow niechybnie przyczyni sie do ilosci egzemplarzy wydanych w pozwoleniu. I wtedy, nie pozostanie mi nic innego niz trenowac i skupiac sie wylacznie na wynikach, a nie na papierkach do WPA ;)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *