Zawody w Warszawie: 24.03.2019

W niedzielę 24 marca 2019 Warszawa, FSO) odbędą się zawody strzeleckie, wpisane do kalendarza DZSS.
Miejsce: strzelnica FSO, ul. Jagiellońska 88, hala 10B, Warszawa
Godziny: 10:00 — 17:00 (rejestracje na konkretną godzinę).

Konkurencje
— Kcz25m10: Karabin centralnego zapłonu, 25m, mechaniczne przyrządy celownicze, 10 strzałów stojąc, tarcza TS/2
— Ksp25m10: Karabin sportowy, 25m, 10 strzałów stojąc, tarcza TS/2
— Pcz25m10z13: Pistolet centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Pm25m10: Pistolet maszynowy samopowtarzalny, 25m, 10 strzałów stojąc, tarcza TS/2
— Psp25m10z13: Pistolet sportowy, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Strzelba25m5: Strzelba gładkolufowa, 25m, 5 strzałów stojąc, breneka, tarcza TS/2

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej. Wystarczy którykolwiek z tych dokumentów.

Rejestracja
Obowiązuje rejestracja elektroniczna poprzez nasz system rejestracji. Wydrukuj metryczki i zabierz ze sobą. Osoby niezarejestrowane nie zostaną dopuszczone do udziału.
Rejestracja elektroniczna jest szybka, łatwa i nowoczesna, ale przede wszystkim obowiązkowa.

Opłaty
Startowe: 10 zł / konkurencja.
Wypożyczenie broni z amunicją centralny zapłon lub strzelba: 20 zł.
Wypożyczenie broni z amunicją boczny zapłon lub czarnoprochowa: 10 zł.
Wszystkie opłaty ze składek członkowskich. Aby wziąć udział, na koncie w systemie musisz mieć odpowiednią ilość środków. Nie ma możliwości płatności gotówką.

Promocje
Promocje się łączą ze sobą.
– moc dopuszczeń: raz na 12 miesięcy po okazaniu dopuszczenia do posiadania broni, łączne startowe niższe o 10 zł.
– kobiety mniej: dla Pań startowe wynosi łącznie nie więcej niż 20 zł.
– aktywni mniej: każdy poprzedni start w naszych zawodach, obniża startowe o 1%.

Pytania i odpowiedzi:
czy muszę startować we wszystkich 6 konkurencjach? Oczywiście NIE. Generują się metryczki na wszystkie konkurencje, na miejscu decydujesz w czym startujesz. Możesz startować tylko w jednej konkurencji.
kiepsko mi idzie na początku, czy mogę startować 2 razy w tej samej konkurencji?. Nie. W KS Amator liczy się dla nas wynik sportowy, a to byłoby zachowanie niesportowe. Zawsze możesz dzień wcześniej wpaść na FSO potrenować. U nas każdy ma tylko jedną szansę na dobre pierwsze wrażenie.
Dlaczego mam przyjść o 12:18? Nie mogę jak człowiek o 12:30?. Przychodzenie nie w swojej godzinie będzie generowało kolejki. Mamy doświadczenie w ich unikaniu, zaufaj nam i bądź punktualnie. Będziesz w złej godzinie to nie dość, że pogorszysz jakość dla innych to i sam poczekasz.
Nie umiem strzelać z pistoletu maszynowego:(. To nic. Obecni na miejscu instruktorzy wszystko Ci pokażą. To proste i fajna zabawa. Oczywiście nasze PMy strzelają ogniem pojedynczym, więc tym bardziej nie ma stresu.
O co chodzi z dopuszczeniami?. Dopuszczenia to najlepszy instrument inwestycyjny na rynku strzeleckim. Gwarantują 100% zwrotu w każdym roku. Wystarczy, że pokażesz to przy rejestracji, a koszty startowego obniżą się dla Ciebie o 10 zł. Możesz w ten sposób oszczędzić raz w roku. Promocja na cześć śp. 9×19.

32 thoughts on “Zawody w Warszawie: 24.03.2019

 1. AvatarMises

  CZeść

  Mam jeszcze jedno pytanie. CZy przed zawodami trzeba się wpisać w książce na strzelnicy czy po zawodach Paweł przekaże listę osób FSO? Pytam o to, bo jako w miarę częsty bywalec tej strzelnicy od czasu do czasu obserwuję gigantyczne kolejki żeby się do książki wpisać. Ostatnio przede mną było jakieś 10 osób a czekałem 30 minut zanim się wpisałem i mogłem iść na oś.

  Nie mam pojęcia skąd się te kolejki biorą, bo za każdym razem strzelnica jest podobnie obłożona (tj. wszystkie tory są zajęte).

  Paweł pisał gdzieś, żeby być w okolicach swojej godziny, żeby nie robić tłoku. Jeśli jednak utkniemy przy wpisie do książki, to plan się może posypać.

  Nie chcę tutaj straszyć, ale warto zwrócić na to uwagę.

   1. Avatarsq8bwh

    Witajcie. Sorry może za głupie pytanie ale jeszcze nie rozumiem systemu. Wygenerowało mi 6 metryczek na 6 konkurencji. Niekoniecznie chce brać udział w pistolecie bocznego zapłonu. Z konta jeszcze nie pobrało kasy. Czy to dopiero w trakcie zawodów na miejscu jest rozliczenie i pobranie z konta pieniędzy?

    1. AvatarKS Amator Autor wpisu

     Tak, w trakcie zawodów. Możesz wykorzystać tylko te metryczki, które chcesz. System pozwala Ci na zapisanie się na wszystkie (niektórzy tak robią), ale na miejscu, podczas fizycznej wizyty na strzelnicy wybierasz z czego strzelasz (i czy bierzesz naszą broń).

Dodaj komentarz