Zawody w Warszawie: 30.06.2019

W niedzielę 30 czerwca 2019 Warszawa, FSO) odbędą się zawody strzeleckie, wpisane do kalendarza DZSS.
Miejsce: strzelnica FSO, ul. Jagiellońska 88, hala 10B, Warszawa
Godziny: 10:00 — 17:00 (rejestracje na konkretną godzinę).

Konkurencje
— Kcz25m10: Karabin centralnego zapłonu, 25m, mechaniczne przyrządy celownicze, 10 strzałów stojąc, tarcza TS/2
— Ksp25m10: Karabin sportowy, 25m, 10 strzałów stojąc, tarcza TS/2
— Pcz25m10z13: Pistolet centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Pm25m10: Pistolet maszynowy samopowtarzalny, 25m, 10 strzałów stojąc, tarcza TS/2
— Psp25m10z13: Pistolet sportowy, 25m, 10 strzałów ocenianych z 13 stojąc, tarcza TS/2
— Strzelba25m5: Strzelba gładkolufowa, 25m, 5 strzałów stojąc, breneka, tarcza TS/2

Kto może wziąć udział
Osoby posiadające pozwolenie na broń, dopuszczenie do posiadania broni, licencję PZSS lub patent strzelecki PZSS mogą wypożyczać broń lub strzelać z własnej. Wystarczy którykolwiek z tych dokumentów.

Rejestracja
Obowiązuje rejestracja elektroniczna poprzez nasz system rejestracji. Wydrukuj metryczki i zabierz ze sobą. Osoby niezarejestrowane nie zostaną dopuszczone do udziału.
Rejestracja elektroniczna jest szybka, łatwa i nowoczesna, ale przede wszystkim obowiązkowa.

Opłaty
Startowe: 10 zł / konkurencja.
Wypożyczenie broni z amunicją centralny zapłon lub strzelba: 20 zł.
Wypożyczenie broni z amunicją boczny zapłon lub czarnoprochowa: 10 zł.
Wszystkie opłaty ze składek członkowskich. Aby wziąć udział, na koncie w systemie musisz mieć odpowiednią ilość środków. Nie ma możliwości płatności gotówką.

Promocje
Promocje się łączą ze sobą.
– moc dopuszczeń: raz na 12 miesięcy po okazaniu dopuszczenia do posiadania broni, łączne startowe niższe o 10 zł.
– kobiety mniej: dla Pań startowe wynosi łącznie nie więcej niż 20 zł.
– aktywni mniej: każdy poprzedni start w naszych zawodach, obniża startowe o 1%.

Pytania i odpowiedzi:
czy muszę startować we wszystkich 6 konkurencjach? Oczywiście NIE. Generują się metryczki na wszystkie konkurencje, na miejscu decydujesz w czym startujesz. Możesz startować tylko w jednej konkurencji.
kiepsko mi idzie na początku, czy mogę startować 2 razy w tej samej konkurencji?. Nie. W KS Amator liczy się wynik sportowy, a to byłoby zachowanie niesportowe. Zawsze możesz dzień wcześniej wpaść na FSO potrenować. U nas każdy ma tylko jedną szansę na dobre pierwsze wrażenie.
Dlaczego mam przyjść o 12:18? Nie mogę jak człowiek o 12:30?. Przychodzenie w innej godzinie niż zapis będzie generowało kolejki. Mamy doświadczenie w ich unikaniu, zaufaj nam i bądź punktualnie. Będziesz w złej godzinie to nie dość, że pogorszysz jakość dla innych, to i sam poczekasz.
Nie umiem strzelać z pistoletu maszynowego:(. To nic. Obecni na miejscu instruktorzy wszystko Ci pokażą. To proste i fajna zabawa. Nasze PMy strzelają ogniem pojedynczym, więc nie ma stresu.
O co chodzi z dopuszczeniami?. Dopuszczenia to najlepszy instrument inwestycyjny na rynku strzeleckim. Gwarantują 100% zwrotu w każdym roku. Wystarczy, że pokażesz to przy rejestracji, a koszty startowego obniżą się dla Ciebie o 10 zł. Możesz w ten sposób oszczędzić raz w roku. Promocja na cześć śp. 9×19.

16 thoughts on “Zawody w Warszawie: 30.06.2019

 1. Avatartomtap

  byłem, przyjechałem godzinę za wcześnie, ale że było wolne stanowisko to i bez kolejki odstrzeliłem na szybko komplet. ogólnie fajnie zorganizowane, jedna uwaga moja techniczna – stanowiska w FSO mają nieco za słabe oświetlenie, co np. u mnie skutkowało całkowitym spieprz… strzelby, jako że mam pompkę z plastikową, czarną, matową obudową grzbietu lufy i celując wg niej, po prostu nie widziałem linii celowniczej. podobnie zresztą w pozostałych konkurencjach, również w ksp był problem z zobaczeniem muchy przez diopter (miałem swój sprzęt, który jest skonfigurowany pod strzelanie na wolnym powietrzu), bo brak światła padającego na przyrządy/lufę. poza tym cieszą mnie takie konkurencje jak pm bo jest okazja żeby jUzik wyskoczył na spacer :-D

 2. Avatarmossberg

  „Zasilenie” konta klubowego trwa dwa-trzy dni.
  Czyli jak bym np w sobotę się zdecydował (albo nawet w piątek) na wyjazd w niedzielę na zawody to nie bardzo jest to technicznie możliwe bo nie jestem w stanie zasilić sobie konta co by to móc wykupić metryczki :-(
  Ja bardzo często w sobotę albo w niedzielę rano podejmuję decyzję o starcie w jakiś zawodach więc sprawa nie jest jakaś „egzotyczna”
  Takie moje przemyślenia

  1. Avatargrzechu_k

   A jest jakiś zakaz, który uniemożliwia nam posiadanie (przez dłuższy czas), na przykład 50zł, na koncie na takie okazje? Jeśli nie wykorzystasz tego na zawody czy szkolenia to wykorzystasz jako składkę członkowską czy opłatę za licencję.

Dodaj komentarz