Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.

Przekaż 1% PIT na Braterstwo

W skrócie: Przekaż nam 1%PIT, wykorzystamy w naszych działaniach. Jeśli dodatkowo wpiszesz odpowiedni identyfikator, zaliczymy Ci 1/4 przekazanej kwoty na poczet składek członkowskich. Wszystkie wpłaty z Twoim identyfikatorem (od rodziny, znajomych, etc) będą zaliczone: możesz utrzymać pozwolenie i postrzelać za darmo.
Aby skorzystać z oferty musisz się zalogować, wpisać kilka rzeczy w profilu i rozpowiedzieć znajomym.

Jak wykorzystamy wpłaty 1%?

Stowarzyszenie KS Amator (KRS: 631563), czyli fundament Braterstwa, jest Organizacją Pożytku Publicznego. Działamy całkiem poważnie i mamy rosnące możliwości: m.in. możemy przyjmować wpłaty 1%PIT. Przekazując pieniądze wesprzesz misję popularyzacji hobby strzeleckiego i kolekcjonerskiego.

Twoja pomoc pozwala prowadzić najtańsze w Polsce stowarzyszenie strzeleckie, od lat pomagające dołączyć i pozostać w hobby strzeleckim. Organizujemy ponad setkę zawodów strzeleckich rocznie, kilkaset kursów na patent i innych szkoleń. Na strzelnicach gościmy rocznie kilkanaście tysięcy osób podczas najtańszych w kraju lub całkowicie darmowych wydarzeń.
Mamy przeszło 30 tysięcy członków z całej Polski. To np tysiące funkcjonariuszy i żołnierzy, dla których utrzymujemy błyskawiczną ścieżkę prywatnego pozwolenia, wyręczając ustawodawcę.

Stworzyliśmy i utrzymujemy ogólnodostępne, darmowe i dopracowane materiały szkoleniowe: PatentStrzelecki.eu (najlepszy system nauki przepisów i regulaminów dot. broni palnej, ponad 35 tysięcy użytkowników) oraz ProwadzacyStrzelanie.eu (kompletny kurs dla prowadzących strzelanie).
Otworzyliśmy i prowadzimy własną strzelnicę w Warszawie, która jest bardzo wyraźnie najtańsza (treningi u nas: 0 zł, treningi na innych obiektach 45 zł / h). Duża część prac na obiekcie powstała dzięki wcześniejszym darczyńcom 1%PIT. Jeśli chcesz mieć niekomercyjne miejsce do strzelania w Stolicy, przekaż na nas darowiznę!.

Dlaczego warto przekazać 1% PIT na KS Amator?

Poza tym co powyżej? Odwdzięczymy się darczyńcom. Każda osoba, która przekaże 1% PIT, otrzyma zwolnienie z przyszłych składek członkowskich w wysokości 1/4 (czyli 25%) przekazanej wpłaty.
Wpłaty możesz zbierać od znajomych lub rodziny, także będą zaliczone do składki. Im więcej osób zachęcisz do wsparcia naszych działań, tym więcej darmowego strzelania przed Tobą!

Przekazanie 1%PIT z obniżką składki

Abyśmy mogli obniżyć Ci opłaty w podziękowaniu za 1% PIT, musimy być w stanie Cię zidentyfikować. Zaloguj się do profilu i wróć do bieżącej strony, gdzie pojawi się dodatkowa treść, odnośnie identyfikacji wpłat, szczegółów rozliczeń, prywatności darczyńców, etc.

Przykładowe rozliczenie
Przekazujesz 120 zł 1%PIT, Twoja druga połówka 130 zł, udało się namówić 3 znajomych na przekazanie po 100 zł 1%PIT każdy. Wpłaty są przypisane do Ciebie, bo darczyńcy wpisali Twój identyfikator w deklarację podatkową.
Przekazana darowizna: 550 zł (120 + 130 + 3 * 100).
Obniżka składki: 137.50 zł

Twoje konto w stowarzyszeniu zasilane jest składką w wysokości 137.50 zł, do wykorzystania w przyszłych latach na wszelkie opłaty członkowskie, starty w zawodach, kursy, itp. To ponad połowa kwoty niezbędnej do utrzymania pozwolenia do celów sportowych w Braterstwie!
Realnie obniżyliśmy Twoje opodatkowanie o 1.14%. Rząd mówi, że się nie da, a wystarczy tylko chcieć :)

Chcę przekazać 1%, nie zależy mi na zniżkach

Nie ma nic złego w obniżce. Zachęcamy każdego do zmniejszaniu swoich opłat, bo oferta jest tworzona dla korzyści członków KS Amator.
Jeśli wolisz po cichu i bez podziękowań wesprzeć nasze działania to też super! Wystarczy w formularzu PIT uzupełnić pole "Numer KRS" w sekcji "wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)". Nasz KRS to 0000631563. Dzięki!

Chcę pomóc, ale od lat wspieram inny cel, bliższy mojemu sercu

I wspieraj go nadal. Strzelectwo to tylko hobby, a Braterstwo nie ma długów, jesteśmy w dobrej, stabilnej sytuacji finansowej. Jest wiele rzeczy, które są ważniejsze. Wpadaj czasem z nami postrzelać i wystarczy!

^^