Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.

Przekaż 1.5% PIT na Braterstwo

W skrócie: Przekaż nam 1.5%PIT, wykorzystamy w naszych działaniach. Rozwiniemy ofertę szkoleniową, wybudujemy nowe obiekty. Każda złotówka pomaga.

Jak wykorzystamy wpłaty 1.5%?

Stowarzyszenie KS Amator (KRS: 0000631563), czyli fundament Braterstwa, jest Organizacją Pożytku Publicznego. Działamy całkiem poważnie i mamy rosnące możliwości: m.in. możemy przyjmować wpłaty 1%PIT. Przekazując pieniądze wesprzesz misję popularyzacji hobby strzeleckiego i kolekcjonerskiego.

Twoja pomoc pozwala prowadzić najtańsze w Polsce stowarzyszenie strzeleckie, od lat pomagające dołączyć i pozostać w hobby strzeleckim. Organizujemy ponad setkę zawodów strzeleckich rocznie, kilkaset kursów na patent i innych szkoleń. Na strzelnicach gościmy rocznie kilkanaście tysięcy osób podczas najtańszych w kraju lub całkowicie darmowych wydarzeń.
Mamy przeszło 60 tysięcy członków z całej Polski. To np tysiące funkcjonariuszy i żołnierzy, dla których utrzymujemy błyskawiczną ścieżkę prywatnego pozwolenia, wyręczając ustawodawcę.

Stworzyliśmy i utrzymujemy ogólnodostępne, darmowe i dopracowane materiały szkoleniowe: PatentStrzelecki.eu (najlepszy system nauki przepisów i regulaminów dot. broni palnej, ponad 55 tysięcy użytkowników) oraz ProwadzacyStrzelanie.eu (kompletny kurs dla prowadzących strzelanie).

Otworzyliśmy i prowadzimy własną strzelnicę w Warszawie, która jest bardzo wyraźnie najtańsza (treningi u nas: 0 zł, treningi na innych obiektach 40 zł / h). 1.5%PIT pomaga nam utrzymać ten obiekt. Jeśli chcesz mieć niekomercyjne miejsce do strzelania w Stolicy, przekaż na nas darowiznę.

W Kwietnie (gmina Malczyce) otworzyliśmy jedyną w Polsce zupełnie darmową strzelnicę, gdzie prowadzący strzelanie mogą zarezerować termin i prowadzić swoje zajęcia. Bez opłat!

W Żmigrodzie otworzyliśmy w 2023 roku dużą strzelnicę otwartą z 3 osiami (25, 50 i 100m), gdzie organizujemy kilkadziesiąt darmowych zawodów, treningów, szkoleń i spotkań rocznie. Zaczęliśmy organizować zajęcia dynamiczne, przeszkoliliśmy przeszło 300 uczniów z lokalnego liceum, udostępniamy obiekt służbom mundurowym, a nasze pikniki odwiedziły setki mieszkańców. Jest ogień!

Przekazanie 1.5%PIT z obniżką składki

Jeśli zbierzesz darowizny 1.5%PIT, to możesz złożyć wniosek o obniżkę składki członkowskiej. W naszej organizacji obniżki składki dotyczą różnych osób: pomagających na zajęciach, krwiodawców, ludzi walczących o nasze prawa. Jeśli wykażesz, że ponadprzeciętnie angażujesz się w zwiększenie liczby darowizn 1.5%PIT na naszą rzecz, także weźmiemy to pod uwagę.

^^