Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.

Jestem tu nowy

Ta strona służy jako punkt startowy dla osób, które odwiedzają Braterstwo pierwszy raz. A więc w skrócie:

Braterstwo to ruch społeczny, kształcący nowe pokolenie strzelców sportowych i zwiększający ilość pozwoleń na broń w Polsce. Obniżamy opłaty i ułatwiamy procedury. Z nami przejdziesz wszystkie formalności od początku do zakupu swojego pierwszego pistoletu. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na stronie "O nas". Opis tego, jak możemy Ci pomóc uzyskać pozwolenie jest we wpisie "Z nami zdobędziesz pozwolenie na broń".

Zapis do stowarzyszenia jest łatwy i szybki (podajesz dane osobowe i naciskasz przycisk), a opłaty najniższe w Polsce. Więcej informacji w segmencie "Jak się zapisać?" na stronie opisu procedur.

Polecana ścieżka nabierania wiedzy

Publikujemy sporą ilość wiedzy. Damy Ci ją w nieźle przygotowanej formie, ale musisz umieć czytać i nie bać się tekstu. Więc głęboki wdech i jeśli dopiero zaczynasz, poczytaj w kolejności:

1. braterstwo.eu/faq: wyczerpujący poradnik, poruszający kwestie związane z uzyskaniem własnej broni. Wyjaśnia dokładnie jaki typ pozwolenia, jak uzyskać, co jest potrzebne, ile trwa i ile kosztuje.

2. braterstwo.eu/procedury: opis większości procedur związanych z członkostwem. Najciekawszy będzie chyba segment Kolejność działań dla nowych osób, który opisuje 12 kroków do własnego pozwolenia.

3. PatentStrzelecki.eu: ogólnodostępny, darmowy kurs na teoretyczną część patentu strzeleckiego. Wypróbowany i polecany przez 60 tysięcy kursantów. Obecnie to nieformalny standard szkolenia z przepisów i regulaminów do patentu PZSS. Jeśli robisz z nami pozwolenie, z tego będziesz się uczyć w pierwszej kolejności.

Zakładanie konta

Po przyswojeniu tej wiedzy zachęcam Cię do założenia profilu. Wszystkie formalności obsługujemy przez internet, a członkostwo pozwala na zacznie więcej: zapisy na szkolenia, treningi i zawody, udział w rywalizacji korespondencyjnej, rozmowy na aktywnym forum i kilka ukrytych ciekawostek.

Zakładanie konta, kwestie opłat są opisane w segmencie procedur "Jak się zapisać?".

Strona braterstwo.eu to system obsługi członków, jak i też częściowo blog. Możesz przejrzeć całą historię wpisów. Są tam informacje o przeszłych spotkaniach, o broni, bezskuteczne apele do władzy, przemyślenia filozoficzne, porady dotyczące codziennych spraw z bronią.

^^