Honorowi Dawcy Krwi zapisują się za darmo

Braterstwo to inicjatywa prospołeczna, oparta na ludziach, którzy dają coś od siebie. Do tego grona bez wątpienia należą Honorowi Dawcy Krwi. Z tego powodu od dzisiaj każda osoba, która w ciągu ostatnich 6 miesięcy oddała krew zostanie przyjęta do stowarzyszenia za darmo.

Składka członkowska (tylko dziesięć zł rocznie, najniższa w Polsce) będzie naliczana dopiero od drugiego roku członkostwa w stowarzyszeniu. Żeby skorzystać ze zwolnienia wystarczy wysłać na nasz adres mailowy (dostępny w zakładce kontakt na stronie) zdjęcie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi z wpisem o oddaniu krwi w ciągu ostatniego półrocza. Dane osobowe powinny się zgadzać, rzecz jasna.

Mam nadzieję, że zwolnienie zachęci zarówno część dawców krwi do wyrabiania pozwolenia na broń palną, jak i kilku strzelców do honorowego oddawania krwi.
Członkostwo w Braterstwie jest wystarczającą przesłanką do uzyskania pozwolenia na broń palną do celów kolekcjonerskich przez praworządnych, zdrowych psychicznie i dorosłych Polaków.

Pierwsze członkostwa w ramach tej zniżki już aktywowane. Gratulacje!

Uwaga!
Z powodu licznych nieporozumień precyzuję: ww. promocja dotyczy pierwszego roku członkostwa podstawowego. Nie dotyczy dalszych lat, ani sekcji sportowej. Cieszy nas, że oddajesz krew, ale nie jesteśmy w stanie finansować Cię już zawsze.

19 thoughts on “Honorowi Dawcy Krwi zapisują się za darmo

 1. AvatarDeathfrog

  Zrobimy tak- z racji HONOROWEGO krwiodawstwa i bycia honorowym dawcą krwi uważam, że niehonorowo byłoby nie wpłacić kwoty „wpisowego”. W związku z tym, że niewykorzystane okazje uwielbiają się mścić, przesłałem Wam zdjęcia legitymacji w celu pominięcia opłaty członkowskiej ale i tak wpłacę „wpisowe” na zasadach darowizny. I honor uratowany i okazja wykorzystana :)

 2. Avatarkarzelek19

  Szkoda ze instytucje(szczegolnie te panstwowe) w tak malym stopniu honoruja w odpowiedni sposob krwiodawcow,tym bardziej tych zasluzonych.
  Dlatego wielkie gratki za pomysl i ukłon w strone dawców krwi:)

 3. AvatarBambino72

  Ekstra pomysł! Popieram takie szlachetne inicjatywy, bo sam od 4 lat regularnie oddaję co 2 miesiące krew. Wpisowe (składkę 10zł ) chętnie przelałem i nie mam żalu, że teraz bym nie musiał. Ogromna praca i poświęcony Nam czas przez założyciela BRATERSTWA i tak jest bezcenny. Od roku mam pozwolenie na broń i takową już użytkuję w ilości 2 sztuki pistoletów CZ P 09 i TT ( niebawem dojdzie karabinek w kalibrze 223 ) . Wszystko to dzięki Braterstwu. Pozdrawiam wszystkich krwiodawców-strzelców i kolekcjonerów.

Dodaj komentarz