Honorowi Dawcy Krwi zapisują się za darmo

Braterstwo to inicjatywa prospołeczna, oparta na ludziach, którzy dają coś od siebie bez oczekiwania prywatnego zysku. Do tego grona bez wątpienia należą Honorowi Dawcy Krwi. Z tego powodu od dzisiaj każda osoba, która w ciągu ostatnich 6 miesięcy oddała krew zostanie przyjęta do stowarzyszenia za darmo.

Składka członkowska (tylko dziesięć zł rocznie, najniższa w Polsce) będzie naliczana dopiero od drugiego roku członkostwa w stowarzyszeniu. Żeby skorzystać ze zwolnienia wystarczy wysłać na nasz adres mailowy (dostępny w zakładce kontakt na stronie) zdjęcie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi z wpisem o oddaniu krwi w ciągu ostatniego półrocza. Dane osobowe powinny się zgadzać, rzecz jasna.

Mam nadzieję, że zwolnienie zachęci zarówno część dawców krwi do wyrabiania pozwolenia na broń palną, jak i kilku strzelców do honorowego oddawania krwi.
Członkostwo w Braterstwie jest wystarczającą przesłanką do uzyskania pozwolenia na broń palną do celów kolekcjonerskich przez praworządnych, zdrowych psychicznie i dorosłych Polaków.

Pierwsze członkostwa w ramach tej zniżki już aktywowane. Gratulacje!

18 myśli nt. „Honorowi Dawcy Krwi zapisują się za darmo

 1. AvatarDeathfrog

  Zrobimy tak- z racji HONOROWEGO krwiodawstwa i bycia honorowym dawcą krwi uważam, że niehonorowo byłoby nie wpłacić kwoty „wpisowego”. W związku z tym, że niewykorzystane okazje uwielbiają się mścić, przesłałem Wam zdjęcia legitymacji w celu pominięcia opłaty członkowskiej ale i tak wpłacę „wpisowe” na zasadach darowizny. I honor uratowany i okazja wykorzystana :)

 2. Avatarkarzelek19

  Szkoda ze instytucje(szczegolnie te panstwowe) w tak malym stopniu honoruja w odpowiedni sposob krwiodawcow,tym bardziej tych zasluzonych.
  Dlatego wielkie gratki za pomysl i ukłon w strone dawców krwi:)

 3. AvatarBambino72

  Ekstra pomysł! Popieram takie szlachetne inicjatywy, bo sam od 4 lat regularnie oddaję co 2 miesiące krew. Wpisowe (składkę 10zł ) chętnie przelałem i nie mam żalu, że teraz bym nie musiał. Ogromna praca i poświęcony Nam czas przez założyciela BRATERSTWA i tak jest bezcenny. Od roku mam pozwolenie na broń i takową już użytkuję w ilości 2 sztuki pistoletów CZ P 09 i TT ( niebawem dojdzie karabinek w kalibrze 223 ) . Wszystko to dzięki Braterstwu. Pozdrawiam wszystkich krwiodawców-strzelców i kolekcjonerów.

Dodaj komentarz