Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> 30 lipca: pokaz broni + szkolenie

30 lipca: pokaz broni + szkolenie
Avatar
30.07.2016 16:44
30 lipca na wrocławskiej strzelnicy na Stadionie Olimpijskim odbył się pokaz wraz ze szkoleniem strzelania z różnego rodzaju broni.

Łącznie mieliśmy 9 różnego rodzaju egzemplarzy broni palnej, zarówno krótkiej jak i długiej. Kluczową częścią szkolenia było bezpieczeństwo w posługiwaniu się bronią, bezproblemowe rozwiązanie możliwych problemów lub usterek związanych z wadliwą bronią, amunicją, magazynkami oraz ustalenie prawidłowej postawy strzeleckiej, ułatwiającej późniejszy kontakt z bronią we własnym zakresie. 

W drugiej części szkolenia, większość testowanych egzemplarzy została rozłożona i dokładnie wyczyszczona wraz z określeniem funkcji najważniejszych części. Dzięki temu osoby dopiero zaczynające przygodę z bronią otrzymały kompletny zestaw informacji pozwalający na samodzielny start w hobby kolekcjonerskim.

Edukacja i praca u podstaw to podstawy działania Braterstwa. Zwykle dzielimy się informacjami poprzez internet, ale co najmniej kilka razy w roku nasze akcje wychodzą do ludzi i zaznajamiamy kolejne osoby z praktyką strzelectwa i kolekcjonerstwa.

Akurat mieliśmy szczęście spotkać na sąsiedniej osi Strzelców Wrocławia, którzy także zajmują się podobnymi działaniami. Jeśli ktoś z Wrocławia i okolic byłby zainteresowany pierwszym kontaktem z bronią, polecam kontakt z tymi pasjonatami.


TForum >> Ogłoszenia >> 30 lipca: pokaz broni + szkolenie

^^