Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Zawody korespondencyjne

Wpis 'Zawody korespondencyjne'
Avatar
08.11.2016 09:25
Od dziś w ramach Braterstwa można brać udział w zawodach korespondencyjnych. Jest to inicjatywa bezpośrednio oparta na pomyśle (skopiowana od) KS Garda, którzy organizują takie aktywności od wielu lat. Uważam to za dobry pomysł i postaram się zwiększyć jego popularność.

Zawody korespondencyjne są dostępne w profilu. Aby z nich korzystać nie trzeba mieć opłaconej składki -- musisz tylko, poza PESELem podawanym przy rejestracji, w profilu wpisać swoje imię i nazwisko . Zatem każda osoba, nawet niezainteresowana byciem członkiem Braterstwa może zapisywać swoje wyniki i być ujęta w klasyfikacji. 

Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa, regularne uprawianie amatorskiego sportu bez wymogów jazdy w konkretne dni na zawody i mniejszy tłok podczas strzelania niż na typowych zawodach. Dodatkowo, w obliczu możliwego pogorszenia warunków uczestnictwa w rywalizacji PZSS, mając na uwadze wyrok NSA z 15.06.2016 to może być dobry pomysł dla całego środowiska.

Zachęcam każdego do wzięcia udziału. Wyniki te będą później zawarte w oficjalnym protokole.

Bardzo chętnie widzę wszelkie wskazówki, a zwłaszcza wytknięcie błędów. Za znalezienie błędu w działaniu strony wypłacam (w formie doładowania konta na Braterstwie) niebagatelną kwotę 3 zł.

Załączam zrzut ekranu dla osób, które nie chcą się rejestrować, a może chciałyby zobaczyć jak to wygląda.


TForum >> Ogłoszenia >> Zawody korespondencyjne

^^