Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Pierwsze zawody korespondencyjne zakończone!

Wpis 'Pierwsze zawody korespondencyjne zakończone!'
Avatar
02.12.2016 18:58
Z końcem listopada zamknięty został protokół pierwszych zawodów korespondencyjnych KS Amator. Odzew był dobry, w 8 konkurencjach łącznie wystartowano 38 razy. Najwięcej zawodników rywalizowało w konkurencji pistolet centralnego zapłonu, 25m, 10 strzałów stojąc -- aż 12 osób.
Plik z protokołem do pobrania i przejrzenia.  

Jednocześnie ("umarł król. Niech żyje król!") wystartowały korespondencyjne zawody grudniowe, z dostępnymi 11 konkurencjami. Każdego zachęcam do brania udziału. Jest to fajna zabawa, która może się bardzo przydać każdemu kto planuje rozszerzyć lub uzyskać nowe pozwolenie do celów sportowych. Start w zawodach liczy się dla WPA tak samo w przypadku zawodów z kalendarza PZSS, jak i zawodów korespondencyjnych. Uprawianie sportu nie musi być w sztywnej, pompatycznej formie z kilkunastoosobową obsługą techniczną. Równie dobrze możesz to być tylko Ty, pusta tarcza i cisza na strzelnicy pozwalająca na maksymalne skupienie.

Możliwość rywalizacji motywuje do częstszego treningu i stawiania sobie coraz to trudniejszych celów. Polecam.

Kwestia prywatności użytkowników została rozwiązana w najprostszy sposób.
Na protokole ogólnym, publicznym podany jest wyłącznie pseudonim zawodnika. Dodatkowo, każdy będzie mógł wygenerować swój prywatny protokół ze wszystkimi startami w zawodach korespondencyjnych, na którym będą podane jego dane osobowe: imię, nazwisko i PESEL.
Takie rozwiązanie poza dbałością o ochronę tożsamości, ogranicza tez ilość drukowanego papieru w sytuacji, gdy potwierdzenie startów chcemy przedstawić np jakiemuś organowi wydającemu czy rozszerzającemu pozwolenia. Nie będzie konieczności drukowania wszystkich protokołów z przeciągu lat, wystarczy wydrukować ten osobisty.

Cała funkcjonalność protokołów już jest. Teraz możesz zanieść WPA starty z tysiąca zawodów w jednym miłym dla oka pliku. Róbcie starty!


TForum >> Ogłoszenia >> Pierwsze zawody korespondencyjne zakończone!

^^