Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Braterstwo vs Poczta Polska: 1 - 0

Braterstwo vs Poczta Polska: 1 - 0
Avatar
31.01.2017 11:35
Dziś Poczta puściła info, że od jutra podnoszą ceny o 30%. Wysyłam sporo listów poleconych w ramach działalności Braterstwa, więc jestem żywo zainteresowany ceną listu. Pobieramy najniższą w Polsce składkę: tylko 10 zł rocznie, więc to, czy list kosztuje 4.2 zł, czy 5.5 zl jest istotne, bo wysyłamy jakieś 100-150 przesyłek w miesiącu.

30% zwyżki z dnia na dzień to idealna okazja na inwestycję. Zatem zakupiłem z funduszy stowarzyszenia 1500 znaczków w ostatnim dniu obowiązywania niższej ceny. Szybka oszczędność rzędu 1300 zł. Myślę, że znaczki wykorzystam w ciągu roku, ale są bezterminowe. 


Znacznie uszczupliło to zasoby finansowe stowarzyszenia, ale warto. Ta oszczędność pozwoli na wysyłkę dodatkowych 310 zaświadczeń dla praworządnych Polaków, którzy wyrabiają pozwolenia na broń. To szczytny cel!

Mam nadzieję, że tak duża podwyżka cen przesyłek oznacza znaczny wzrost głodowych pensji wśród pracowników Poczty Polskiej (zwłaszcza w dużych miastach) i wzrost jakości usług. Ale to tylko nadzieja.


TForum >> Ogłoszenia >> Braterstwo vs Poczta Polska: 1 - 0

^^