Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Nasz kurs na patent strzelecki coraz popularniejszy

Nasz kurs na patent strzelecki coraz popularniejszy
Avatar
24.02.2017 10:27
Należy ułatwić dostęp do broni praworządnym, zdrowym psychicznie, dorosłym Polakom. To jest cel, dla którego działamy. Można zmienić prawo. To kompleksowa metoda, ale trudna, gdy o porządku prawnym decyduje wąskie grono szefów partii.
Braterstwo nie ma tam dojść, więc organizujemy inne metody.

Kurs na patent strzelecki PZSS naszego autorstwa, dostępny na stronie PatentStrzelecki.eu jest jedną z takich inicjatyw. Znacząco ułatwia naukę zagmatwanych kwestii prawnych i regulaminowych, a baza 365 pytań dotyczących przepisów pozwala szybko zweryfikować wiedzę. 

Kurs jest coraz popularniejszy. Obserwuję w internecie wzmianki o nim, widzę też ruch na stronie. Średnio około 250-350 osób dziennie (to jest 100 tys rocznie!) wchodzi na witrynę PatentStrzelecki.eu. Z relacji z prawdziwych egzaminów PZSS słyszę, że pytania na kursie są bardzo podobne, a czasem wręcz identyczne. Opanowanie materiałów i pytań pozwala na bezstresowe zaliczenie.

PZSS podejmuje działania zwiększające trudność egzaminów. Przy planowanych ograniczeniach w liczebności egzaminowanych może być trudno o poprawkę. Nie idź na żywioł, skorzystaj z darmowych i ogólnie dostępnych narzędzi przygotowujących do zdania patentu strzeleckiego. Poczytaj, zrób testy, powtórz jeszcze raz przed egzaminem.

Zachęcam wszystkich strzelców sportowych, kierowników klubów i osoby zainteresowane pozwoleniami na broń do przetestowania strony i polecania jej dalej, jeśli pomogła w nauce. Patent strzelecki to podstawowy dokument w obecnej UobiA, pozwalający uniknąć komisji egzaminacyjnej WPA.

Celem środowiska strzeleckiego powinno być sprawienie, żeby każdy chętny mógł uzyskać uprawnienia kosztem minimalnego wysiłku. Wtedy ilość osób posiadających pozwolenie na broń będzie rosła szybciej, a nasz głos będzie lepiej słyszalny przez polityków. Mając masę krytyczną możemy zmienić każdy przepis!

Jeśli znajdziesz błąd, masz informację, którą byłoby warto dodać do kursu lub na Twoim egzaminie były pytania, których nie ma na stronie PatentStrzelecki.eu, napisz do mnie maila i poprawię. Razem zrobimy z tej strony najlepsze źródło wiedzy!


TForum >> Ogłoszenia >> Nasz kurs na patent strzelecki coraz popularniejszy

^^