Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Nowa wersja generatora maili do Europosłów

Nowa wersja generatora maili do Europosłów
Avatar
27.02.2017 09:54
Sprawy w Europarlamencie wyglądają niekorzystnie z punktu widzenia strzelców. Zmiany w dyrektywie na pewno nie ułatwią dostępu do hobby i sportu strzeleckiego. Chcemy zminimalizować idiotyczne zapisy (jak np ograniczenie pojemności magazynków w karabinach do 10 nabojów) i dlatego musimy wywierać presję na europosłów.

Na stronie generatora zaniepokojenia jest nowa wersja wiadomości. Wyłącznie po angielsku, skupia się bardziej na bieżących wydarzeniach. Porusza to, co teraz jest kluczowe w pracach nad dyrektywą. 

Braterstwo od jakiegoś już czasu pomaga każdemu zainteresowanemu przesłać do UE opinię na temat proponowanych zmian. W połowie marca będzie miało miejsce głosowanie nad projektem zmian do dyrektywy i dlatego istotne jest, żeby europosłowie usłyszeli mocny głos społeczeństwa w sprawie niektórych zapisów.

Jeśli nie jest Ci obojętny los strzelectwa, musisz podjąć aktywny wysiłek w celu jego obrony. Broń palna to wspaniałe, jednoczące ludzi i bardzo prospołeczne hobby. Niszczenie tego chaosem prawnym, po raz kolejny wymierzonym w rzeczy zupełnie niezwiązane z terroryzmem powinno spotkać się z naszym oporem.

Prześlij maila, daj znać znajomym. Działajmy.


TForum >> Ogłoszenia >> Nowa wersja generatora maili do Europosłów

^^