Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> W świetle jupiterów

Wpis 'W świetle jupiterów'
Avatar
06.03.2017 12:14
Braterstwo idzie do przodu pełną parą. Dziesiątki nowych członków każdego dnia, strzelania, pomoc prawna i tematyczna -- to już szara codzienność. Teraz wkroczyliśmy śmiało w świat celebrytów i magnetyzującego showbiznesu.

Telewizja Echo24 przygotowała reportaż na temat naszej powstającej Wrocławskiej Federacji Strzeleckiej, której celem jest zwiększenie dostępności obiektów strzeleckich na terenie Wrocławia i okolic. Naszą misją jest otwieranie nowych, poprawianie istniejących, udostępnianie już działających strzelnic. Federacja będzie zrzeszała kilka stowarzyszeń strzeleckich z rejonu, będziemy też chętnie współdziałać z innymi stowarzyszeniami. Już teraz list intencyjny podpisali Strzelcy Wrocławia, Braterstwo oraz LOK (zarówno klub sportowy, jak i dolnośląskie kierownictwo). 

Tak istotne wydarzenie nie mogło ujść uwadze reporterów. Na stronie Echo24.tv jest krótki materiał, w którym błyskotliwie i klarownie opisujemy swoje plany.
Na uwagę zasługuje profesjonalizm prezentowanego sprzętu i obsługi technicznej strzelania, bezbłędna organizacja oraz bijąca z naszych twarzy determinacja. To jest właśnie nasz chleb powszedni!

Następnego dnia kontynuowałem moją karierę medialną. Ponieważ poddane edycji i postprodukcji reportaże mogą przekłamywać mój bezpośredni, szczery przekaz, tym razem było to wejście na żywo, na gorąco, bez cięć i dubli. Wszystko zostało uwiecznione na youtube.
Zachęcam do komentowania. Nieważne jakie komentarze, byle nazwiska nie przekręcić.


[potencjalnie część tekstu może zawierać śladowe ilości ironii]


TForum >> Ogłoszenia >> W świetle jupiterów

^^