Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Treningi z broni pneumatycznej -- Wrocław

Treningi z broni pneumatycznej -- Wrocław
Avatar
07.05.2017 10:46
Braterstwo rozpoczyna kształcenie nowych strzelców, przygotowując ich do patentu strzeleckiego i uzyskania własnych uprawnień. Od miesięcy organizujemy szkolenia teoretyczne za pomocą naszego kursu: PatentStrzelecki.eu, a już niedługo będziemy organizować praktyczne strzelania.

Dobrym wstępem do strzelania z broni palnej są treningi z broni pneumatycznej (wiatrówki). Odpowiednia broń pneumatyczna, a także sensowny trening daje na początku lepsze rezultaty niż start z bronią na pozwolenie. Treningi pneumatyczne są polecane przez trenerów klasy olimpijskiej i wykorzystywane w szkoleniu przyszłych mistrzów każdego szczebla. Dla wrocławian mamy tanią i dobrą (bo jest dobra i tania) propozycję. 

Na strzelnicy dostępne są pistolety oraz karabiny: można wykonać cały trening strzelecki. Strzelanie z broni pneumatycznej uczy tego co najważniejsze w strzelectwie: zgrywania przyrządów, pracy na spuście i powtarzalności celowania. Początkujący zawodnicy trenują przez pierwsze 6-12 miesięcy tylko na pneumatykach.

Zachęcam do treningu wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza osoby szykujące się do patentu strzeleckiego. Taki trening (najlepiej powtarzany 2 lub 3 razy) sprawi, że Twoje wyniki będą lepsze, a postępy szybsze. Poznasz wszystkie podstawy obsługi i celowania, co później pozwoli Ci szybko i sprawnie rozpocząć trening bronią palną. Broń pneumatyczna oszczędza portfel i ułatwia wychwycenie błędów.

Najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości wprowadzimy trening pneumatyczny jako obowiązkową część naszego kursu na patent.


TForum >> Ogłoszenia >> Treningi z broni pneumatycznej -- Wrocław

^^