Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Projekt Arizona -- jak otworzyć strzelnicę

Projekt Arizona -- jak otworzyć strzelnicę
Avatar
13.06.2017 19:37
Dostałem maila od Przedstawiciela Stowarzyszenia Strzeleckiego GARMIN z poradnikiem na temat otwierania strzelnic. Jak się okazuje, jest to prosta procedura, sprowadzająca się w sumie do dzierżawy terenu i wysłania wniosku, na który administracja niespecjalnie może odpowiedzieć negatywnie. 

Kopię poradnika wrzuciłem na serwer Braterstwa. Polecam się zapoznać, poczytać, pogłębić wiedzę. Poradnik jest darmowy i taki ma pozostać.

Strzelnic nigdy dosyć, a ich otwieranie nie tylko pomaga społeczności, ale także może stanowić źródło przychodu. Tworząc infrastrukturę wygrywamy wszyscy.

Duży plus dla Stowarzyszenia GARMIN. Jeśli ktoś jest z ich okolicy (powiat drawski), skontaktujcie się i pomyślcie o dołączeniu. Niewielka składka roczna (50 zł), prospołeczne podejście i dzielenie się wiedzą -- warto promować taką postawę. Należąc do lokalnego stowarzyszenia łatwiej o wspólne aktywności, czy regularne strzelania.
Przypominam, że można należeć do dowolnej ilości stowarzyszeń -- nie musisz porzucać Braterstwa (ale możesz, jeśli GARMIN spełni Twoje wymagania).


TForum >> Ogłoszenia >> Projekt Arizona -- jak otworzyć strzelnicę

^^