Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Przedłużenie członkostwa na 2018

Przedłużenie członkostwa na 2018
Avatar
01.10.2017 19:46
Od dzisiaj wszyscy nowi członkowie mają ważność konta do przyszłego roku: 31.12.2018. Dzięki temu za końcówkę roku nie musisz płacić zupełnie nic. To chyba bardziej fair niż naliczanie pełnej składki za ostatnie miesiące 2017. 

System także automatycznie przedłużył konta osobom, które posiadały wystarczające saldo. Jeśli nie masz jeszcze przedłużonego konta do 2018 roku, wystarczy zrobić wpłatę. Po wykryciu płatności konto automatycznie przedłuży się na 2018, dzięki czemu Twoje członkostwo pozostanie ważne.

Niemało osób uzyskało członkostwo w ostatnich dniach września -- ich konta są ważne do końca tego roku. Trzeba było ustalić datę różnicującą między bieżącym, a następnym rokiem. Niektórzy musieli trafić na złą stronę granicznej daty. Liczę na Wasze zrozumienie. Trochę pech, ale nie było lepszego wyjścia.

Także w przyszłości członkostwa od 01 października będą miały ważność na następny rok kalendarzowy. Prawie jak licencje PZSS, ale o miesiąc dłużej (żeby dać więcej czasu na zmianę klubu, itp).
Działa to w ten sposób od początku naszej działalności, ale czasami i rzeczy oczywiste warto powtórzyć.


TForum >> Ogłoszenia >> Przedłużenie członkostwa na 2018

^^