Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Strzelanie bez uprawnień, 03.12.2017 - podsumowanie

Strzelanie bez uprawnień, 03.12.2017 - podsumowanie
Avatar
03.12.2017 20:29
Ponad 250 (!!) osób odwiedziło nas dzisiaj na strzelnicy na Stadionie Olimpijskim. Ekipa 8 profesjonalnych prowadzących strzelanie śpiewająco poradziła sobie ze znacznie większą ilością gości niż zakładaliśmy. Obsługa strzelnicy jednogłośnie orzekła, że był to największy tłum strzelców, jaki w ostatnich 10 latach nawiedził ten obiekt! 

Przygotowane druki biletów skończyły nam się już koło godziny 11 (a było 400 sztuk). Korzystaliśmy z ręcznie wypisywanych karteczek.
Kubki do kawy/herbaty skończyły się około 12 i nie było jak się rozgrzać.
Zatyczki do uszu skończyły się przed godziną 13. Dawaliśmy łuski po nabojach 9mm.
Nawał nowych strzelców spowodował, że każda osoba mogła strzelać z co najwyżej dwóch rodzajów broni za jednym podejściem: niektórzy w długiej kolejce stali i 3 razy.To było nasze pierwsze takie strzelanie i wyciągnęliśmy już wnioski. Wprawdzie widok kolejki wypełniającej każdy skrawek miejsca za stanowiskami napawa nas optymizmem o kondycję wrocławskiego strzelectwa, ale w przyszłości chcemy lepiej!

Na kolejne tego typu strzelanie będzie obowiązywała wczesniejsza rejestracja internetowa. W ten sposób każdy z Was w spokoju i bez czekania postrzela do woli. Mamy już przygotowany system rezerwacji. Wygoda i komfort są najważniejsze.
Wszystkich gości zachęcamy do zapisania się do Braterstwa: składka członkowska to tylko 10 zł rocznie. Będziemy dla Was organizować więcej imprez, pikników i spotkań.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Przepraszamy tych, którzy po zakończeniu wciąż czuli niedosyt. To był nasz pierwszy krok, w kolejnych miesiącach głód strzelectwa uda się zaspokoić nawet tysiącom Wrocławian!


TForum >> Ogłoszenia >> Strzelanie bez uprawnień, 03.12.2017 - podsumowanie

^^