Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Zimowy sezon treningowy

Wpis 'Zimowy sezon treningowy'
Avatar
16.01.2018 10:04
W najbliższym czasie (styczeń - luty) mamy możliwość częstszej organizacji treningów dla naszych członków, za co jesteśmy wdzięczni administracji strzelnicy, Młodzieżowemu Centrum Sportu.

Zatem, w zakładce Imprezy (dostępna dla zalogowanych) otwieramy zapisany na nasze bezpłatne treningi. 
Kilka zasad:
Na trening można się zapisać wyłącznie w naszym systemie rezerwacji w zakładce Imprezy.
Warunkiem rezerwacji jest posiadanie minimum 10 zł na koncie w stowarzyszeniu. To tylko kaucja, nie jest pobierana -- trening jest całkowicie bezpłatny, jeśli się pojawisz. W przypadku, jeśli zarezerwujesz miejsce i się nie pojawisz, zabieramy tę kaucję. Nie marnuj miejsc tym, którzy by postrzelali.

Możesz mieć jedną rezerwację na raz. Polecam zatem się zapisywać na najbliższy termin treningu. Jak minie ten trening, system odblokuje Ci możliwość zapisu na kolejny dzień. Dzięki temu maksymalizujemy ilość osób, które mogą wziąć udział w treningach. Jest zimno, więc sądzę że i tak osoby zmotywowane będą miały sporo miejsca.

Każdy może wziąć jedną osobę towarzyszącą, za którą jest przez cały czas odpowiedzialny. Gdy strzela Twój towarzysz, to stoisz przy nim i asekurujesz. Umożliwiamy strzelanie z towarzyszem, aby łatwo było Ci zapoznać znajomego lub członka rodziny ze strzelectwem. Niezwykle ważne jest bezpieczeństwo, więc jeśli zauważymy, że osoby towarzyszące powodują problemy, zabierzemy tę możliwość w naszych przyszłych treningach. Szanujmy prowadzących i pilnujmy wszystkich warunków bezpieczeństwa.

Na miejscu będzie prowadzący, podkłady oraz tarcze. Na osi 50m strzelamy wyłącznie na odległość 50m i z broni długiej. Na osi 25m można strzelać z dowolnej broni palnej (samopowtarzalnej). Całkowicie niedopuszczalne jest strzelanie spoza stanowisk strzeleckich, czy inne zachowania naruszające regulamin strzelnicy.


TForum >> Ogłoszenia >> Zimowy sezon treningowy

^^