Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Braterstwo na wyjeździe: Warszawa 2018

Braterstwo na wyjeździe: Warszawa 2018
Avatar
30.12.2018 12:41
Rok temu wystartowaliśmy ze szkoleniami do patentu dla członków z okolic Stolicy. Jesteśmy zadowoleni z efektów! 
Braterstwo to wprawdzie wrocławska inicjatywa, ale zasięg mamy od początku ogólnopolski. W 2018 roku nawiązaliśmy kontakt z firmą Asy-Strzelectwa.pl, czyli znaną i lubianą firmą szkoleniową z Warszawy.

Na kursach do patentu, które prowadziliśmy we Wrocławiu od połowy 2017 roku, spotykaliśmy sporo osób z odległych miast: Warszawy, Bydgoszczy, Białegostoku, itp. Kursy były na 8 rano, więc dojazd musiał być trudny.
Odpowiedzią było przybliżenie szkoleń do kursantów. Mieliśmy sporo szczęścia znaleźć profesjonalną firmę, która zmieściła się w raczej niewielkim budżecie, jednocześnie przygotowując kursantów bez żadnych kompromisów.

Efekt? 34 szkolenia, 277 przeszkolonych strzelców, 90-kilku procentowa zdawalność na egzaminie na patent. Praktycznie brak uwag negatywnych, lawiny maili pochwalnych. Asy-strzelectwa zbierają niekiedy lepsze komentarze niż nasze szkolenia na dolnym śląsku, co jednocześnie cieszy i lekko smuci, bo my też się staramy :)

Każda osoba z Warszawy lub okolic, która chce się przygotować do patentu i przejść całą drogę do pozwolenia na broń, może zrobić to z Braterstwem: szybko, wygodnie i najtaniej w całym kraju. Kładziemy nacisk na zadowolenie uczestników i możliwie wysoką jakość, co widać też po niewielkich grupach kursantów (8-10 osób na kilku instruktorów).

Mamy nadzieję, że dzięki obecności w Stolicy jeszcze więcej osób zacznie przygodę ze sportem strzeleckim. Chcemy sprawić, żeby wejście w nasze hobby było łatwe, przyjemne i możliwie niedrogie. Jako kursant tylko zyskujesz: po skorzystaniu z pomocy w uzyskaniu uprawnień, w dowolnej chwili możesz zmienić klub na inny. Nic nam nie jesteś winien, cieszymy się z kolejnego praworządnego Polaka na strzelnicy!

Współpraca z Asami-Strzelectwa w Warszawie sprawiła, że w 2018 roku kilkaset osób zrealizowało swoje marzenie. Liczymy, że w kolejnych latach takich osób będzie jeszcze więcej. To naprawdę proste: dołącz do nas, wpłać składkę członkowską i postępuj zgodnie z mailami. Poprowadzimy Cię za rękę przez całą procedurę, szkolenie w Warszawie nie wymaga żadnych dopłat, kursy są co kilka tygodni, a każdy przygotuje Cię do bezproblemowego zaliczenia egzaminu.

Zajęcia miały miejsce na strzelnicy ZKSu w Warszawie. To bardzo dobry obiekt do szkoleń i strzelań, co potwierdzają uczestnicy kursów.

Jeśli brałeś/brałaś udział w kursie z Asami w 2018 roku, napisz jak było. Maile z komentarzami zostawiam raczej dla siebie, teraz jest Twój moment na publiczne przekazanie uwag :)


TForum >> Ogłoszenia >> Braterstwo na wyjeździe: Warszawa 2018

^^