Braterstwo.eu

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Strzelecko-Kolekcjonerskie

Hej! Jesteś niezalogowany/a. Zaloguj się.


TForum >> Ogłoszenia >> Tysiąc licencji zawodniczych 2019

Tysiąc licencji zawodniczych 2019
Avatar
09.07.2019 16:07
Nasz niemal samoświadomy system informatyczny oznajmił dzisiaj, że w bieżącym roku już łącznie tysiąc zawodników KS Amator uzyskało lub przedłużyło licencję zawodniczą Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Całkiem nieźle! 

Stowarzyszenie KS Amator to jedna z największych organizacji strzeleckich w całym kraju. Staramy się maksymalnie ułatwiać dostęp do sportu strzeleckiego, żeby jak najwięcej praworządnych Polaków mogło spróbować pierwszych kroków w naszej wspólnej pasji.
Sport strzelecki to prospołeczny, nowoczesny i ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. Łatwiejszy niż squash, tańszy niż wakeboard, bezpieczniejszy niż skoki spadochronowe. Dostępny cały rok -- w przeciwieństwie do snowboardu. Niższa granica wejścia niż szybowce. Nie męczy tak, jak kolarstwo. Zero agresji, zero konfrontacji, w odróżnieniu od piłki nożnej, rugby, czy sztuk walki. Całkowicie legalny i zgodny z prawem, nie to co poker.

Każdy Polak może posiadać broń palną, trenować, brać udział w zawodach, podnosić swoje kompetencje. Zabierać znajomych lub rodzinę na strzelnicę i dobrze spędzać czas bawiąc się w coraz szerszym gronie praworządnych obywateli. Na strzelnicy spotykasz ludzi kulturalnych i na poziomie.

Dołącz do nas, wszystko Ci pokażemy i wyjaśnimy. Prowadzimy regularne szkolenia i kursy, które wprowadzą Cię w strzelectwo. Pomożemy Ci pogłębić swoją wiedzę i umiejętności, damy możliwość praktyki i rywalizacji z innymi pasjonatami. Poznasz nowych znajomych, nareszcie będzie na co wydawać pieniędze, które zalegają Ci niepotrzebnie na koncie :)

Zacznij uprawiać sport strzelecki. Pomożemy Ci: tylko w tym roku robiliśmy to tysiąc razy.


TForum >> Ogłoszenia >> Tysiąc licencji zawodniczych 2019

^^